reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Nie wiem od czego to dziewczyny zależy ale ja o Tylnickim naprawde nic dobrego nie powiem zwłaszcza, że to on nie chciał zrobic mi cesarki mimo prośę Barana aż w końcu ciśnienie szalało i Dynerowicz podjął decyzje o cc. Poza tym chodziłam do niego wiele lat ale po tym jak zrobił się ordynatorem to szkoda gadać. Osobiście, nie znam lekarza którego mogłabym polecić... mam nadzieje, że troszkę sie poprawi sytuacji na rynku ginekologów olkuskich.
 
reklama
ja tez o tylnickim nie mam dobrego zdania i zrezygnowałam z chodzenia do niego nim zaszlam w ciążę. poszlam do niego bo byl bardzo chwalony. na kazda wizyte czekałam 3 miesiące- 3 wizyty w ciągu roku a staralismy sie o dziecko! a niezadowolona jestem przede wszystkim ze sposobu odnoszenia sie do pacjentow i ze nie byl laskawy nawet podzielic sie ze mna swoja diagnozą. a jak juz sie go o coś spytało to mruczał pod nosem, że i tak nie szło go zrozumieć. nie poszłabym juz do niego i nie polecam go jeśli ktoś pyta.
co Do wypowiedzi Anan: ja też jestem w 15 tyg., ostatnia miesiączke miałam 29 XII ale termin mam na 5 pazdziernika!! a drugi z naszym prywatnych wyliczen z lekarzem i z USG na 16:) więc napewno się pomyliła tylko,że nie powinna była bo jednak termin na karcie ma bardzo duże znaczenie!!!
 
Termin ma ogromne znaczenia, ja miałam na karcie termin wg miesiączki na 5 grudnia ale zawsze miałam nierówne cykle i wiek ciąży się z tym nie zgadzał. WG USG genetycznego (po 13 tc) i połówkowego (po 20 tc) wyszedł termin 24 listopada i tego się z lekarzem trzymalismy, i tak urodziłam 18 listopada równo tydzień przed terminem USG. Pielęgniarki przyszły mi sie pytac jaki miałam termin bo wg karty Krzyś jest wcześniakiem a na niego nie wygląda. Wogóle dużo było zamieszkania, dobrze że Baran był bo inaczej by mnie trzymali do 5 grudnia z terminem:/ A tedy ciąża byłaby 2 tygodnie po terminie... Niby 2 tygodnie nic wielkiego ale gdyby mnie trzymali 2 tygdonei po 5 grudnia to Krzyś bylby miesiąc po terminie.... dobrze, że on wiedział kiedy trzeba wychodzić;-)
 
ja tez mam rozne terminy ze wzgl. na dlugosc cyklu. pierwszy z miesiączki to 5.10., wg. pierwszego usg i wyliczen ze wspolzycia 16.10 a z usg prenatalnego na 10.10. ktorys napewno trafi:)
 
Zgadzam się ze Tylnicki do przyjemniakow nie należy ale zauwazyłam ze wiele zależy od pacjentki bo dla mnie był miły zawsze z wyjątkiem pierwszej wizyty kiedy byłam wystraszona i onieśmielona - kiedy go wyczułam i zaczełam się do niego odzywać normalnie ze śmiałością jaka mam zwykle ;-):-D - zmienił się nie do poznania i w szpitalu był super - złego słowa nie powiem na niego - teraz na wizycie kontrolnej byłam i też super - nie mniej jednak wiem ze dziewczyny narzekają z tym ze ja patrzę na to inaczej lekarz nie musi być miły tylko dobry w swoim fachu - a tu nikt mu nie dorównuje moim zdaniem.
Zgadzam się z Wiolą - nie ma tu lekarza idealnego zeby był dobry w swoim fachu i miły taki jak lekarz byc powinien dla pacjentki bo dla niego to rutyna a dla nas cos wyjątkowego :tak::tak::tak:

koniczynka mnie w trakcie porodu nawet na ktg nic nie wychodziło- żadne skurcze :baffled::baffled::no::no::-D:-D:-D
 
Mnie zbadał dzisiaj i stwierdził, że rozpulchniona szyjka dość mocno ale zamknięta jeszcze. Do 1 maja jeszcze czas więc zobaczę jak się akcja rozwinie ;)
 
reklama
Ja Niewiarowej nie polecam, nie dala mi żadnego skierowania na usg, wszystko robiłam prywatnie a jak już ją poprosiłam o skierowanie do szpitala to powiedziała " a po co pani, przeciez pani dobrze wyglada", szkoda gadać. Byłam u wielu lekarzy ale do niej już nigdy nie pójdę - brak profesjonalizmu.
 
Do góry