reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Jeśli z dzieckiem i mama jest wszystko wporządku tzn. dziecko nie ma silnej żółtaczki czy innych problemów, mamie dobrze się obkurcza macica i nic nie dolega to po sn wychodzi się w 3 dobie a po cc w 4. Aczkolwiek znam dziewczyny, które po cc wychodziły w 3 dobie a po sn w 2.

Ja rodziłam w sobote o 8.20 a w poniedziałek wyszłam po 2 pełnych dobach jakbym urodziła koło południa to bym musiała czekać juz do wtorku :(
 
reklama
A ja z jednej strony chciałabym wyjść jak najszybciej ze szpitala, ale z drugiej strony co jakby żółtaczka się ujawniła później u maleństwa, wracać:no:
Ja się naoglądałam dużo takich przypadków, że mamy musiały wracać z dzieciątkiem do szpitala spowodu żółtaczki i niestety ale w tamtym szpitalu musiały zostawiać dzieci, tylko w dzień mogły z nimi być...
 
Ja tam nie będę się specjalnie ze szpitala wyrywać, ze względu na bezpiueczeństwo maleństwa nawet jakbym miała tam leżeć 4 doby to przecież nie tragedia. Cieszę się, że nie muszę leżeć od 7 miesiąca (bo tak mi groziło) :)

A co do lekarzy, to moją ciążę prowadzi Krzysztoforski. Anan ona kieruje do Krzysztoforskiego na 4d, bo tylko on miał taki sprzęt (teraz chyba Tylnicki jesczcze ma) i obaj są genetykami, a tak to chyba Kraków i Katowice.
 
anan tak jak napisała koniczynka, Niewiarowa nie ma takiego sprzętu żeby zrobić usg połówkowe :tak: dlatego kieruje do Krzysztof. albo do Tylnickiego :tak:
 
No tak, nie miałam pojęcia że ona nie ma w swoim gabinecie usg :zawstydzona/y: Ale czy to robione będzie u niej czy u innego ginekologa nie ma różnicy, ważne żeby Maleństwu nic nie było:-) dzięki za odpowiedź dziewczyny:-) ja jeszcze jestem zielona w tych sprawach, dopiero się wszystkiego uczę:-D
 
Mnie baran na genetyczne kierował z NFZ do Katowic, do kliniki FEMINA. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, nic nie płaciłam a jeszcze przy okazji na zakupy się szło ;-) A FEMINA jest niedaleko centrum.

Mam nadzieje dziewczyny że będziecie zadowolone z Niewiarowej bo nie słyszałam o niej nic dobrego.
 
Ja tam chciałam jak najszybciej wyjść bo w szpitalu wcale nie tak bezpiecznie jest - najwięcej zarazek właśnie jest w szpitalu :baffled::tak::tak::tak: dlatego jak lekarka powiedziała ze możemy isc to nawet się nie zastanawiałam

Co do Tylnickiego Anan to teraz czeka się 4 miesiące na wizyte wiec juz zdażysz urodzić do tego czasu - masakra się zrobiła ma tyle pacjentek ze szok :szok::szok::szok: a w szpitalu wszystkie co chodziły do innego lekarza deklarowały zmiane na Tylnickiego - ale i tak było ich ze 3 na 15 moze reszta do Tylnickiego chodziła i było mase tez dziewczyn z Oświęcimia
Powiem wam szczerze ze naprawde bardzo odbiega fachowością od reszty lekarzy - leżała ze mną dziewczyna pacjentaka Barana 10 dni po terminie :szok::szok::szok: dopiero jak Tylnicki zauważył krwiaka u niej - Baran zdecydował ze w sobote zrobi jej cesarke tyle ze w piątek urodziła sama akurat tzn w sobote rano ale od piątku rodziła
Ja nie żałuje ze do niego chodziłam teraz zrobiłam bym dokałdnie tak samo - przez całą ciąże miałam poczucie ze jestem w dobrych rękach i czułam się bezpiecznie - nawet badanie jakie mi zlecał nie zleca żaden inny lekarz np herpes w zyciu nie słyszałam
To jedyny lekarz którego poleciłabym z czystym sumieniem
Ale Niewiarowej nie znam nigdy nie byłam u niej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie miałam styczności z innymi lekarzami olkuskimi ale kuzynka chodzi do Tylnickiego i też zadowolona ale te terminy to porażka....
 
Do góry