reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szpital olkusz!!!

jasmina gratuluje!!!! nawet dobrze że zostałaś w szpitalu bo nie musiałaś się martwić że nie zdążysz dojechać do niego ;-) i poszło ci dość szybko! jeszcze raz gratuluje :-D
 
reklama
Na szczęście nereczki są zdrowe. Dla pewności powtórzę USG przy okazji USG bioderek. Może wiecie do kogo się wybrać w sprawie USG dzidzi??:)
 
Jaśmina gratulacje!! OGROOOOMNIE bardzo się cieszę, że wszystko u Was dobrze :) Jeśli będziesz miaął chwilkę to wstaw koniecznie zdjęcie maleństwa :-)
 
Jaśmina my robiliśmy naszej Julci prywatnie usg główki (bo przeszła zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych) i odrazu bioderek u doktora Szczurka...wogóle to przez pierwszy rok do niego chodziliśmy jako do pediatry.
 
Jaśmina jak napisałam galazka, u Szczurka możesz zrobić usg :tak: ma świetne podejście do dzieci i jest cierpliwy ;-) numer do niego znajdziesz w żółtym jeżu czy przeglądzie ;-)
 
reklama
ja Szczurka znam ze szpitala i też stwierdzam że fajny dr z niego ma podejście do dziecka i do świeżo upieczonej mamy. Mnie troszkę podniósl na duchu jak okazalo się ze Bartuś ma żółtaczkę chyba wyczuł moje przerażenie bo zaraz powiedział żebym sie nie przejmowała bo jest farmakologiczna itd...
 
Do góry