reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
Witam wszystkie dziewczyny! czytam to forum juz kilka dni z rzędu bo chciałam się dowiedzieć coś na temat porodówki w Olkuszu, ale jak widzę inne tematy też sa tu poruszane:-). Czytam i czytam więc postanowiłam sie w końcu przywitać. może okaże się, że któraś z Was ma termin blisko mojego. Ja w sumie to tych terminów mam kilka ale wszystkie są na październik:-D
 
Hej!:) Też szukałam informacji na temat olkuskiej porodówki i postanowiłam zapisać się na forum:) Mam termin dopiero na koniec października i jest to moja pierwsza dzidzia:)
 
ja jestem z Olkusza. Fajnie wiedziec, że jest tu Ktoś kto bedzie rodził w tym samym terminie:) Anan to też bedzie moje pierwsze dziecko, zresztą długo wyczekiwane, staraliśmy sie o nie dwa lata. do jakiego lekarza chodzisz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam ponownie.

od 30 marca jest nas troje. Jaś przyszedł na świat 9 dni po terminie przez cięcie cesarskie. Szczerze mówiąc nie brałam takiego rozwiązania pod uwagę ale to była konieczność-mały owinął się pępowinką.
29 marca zostałam przyjęta na oddział. badanie ktg były dobre. Na drugi dzień popołudniowe badanie nie wychodziło już tak fajnie, po 1,5 godzinie było powtórzone i znowu coś nie tak. Padła decyzja o cesarce. Byłam przerażona ale najgorsze było usłyszeć w czasie cięcie że gdybym rodziła naturalnie to mogło by być różnie...sama praca lekarzy to 15 min. Od początku przygotowań do wjazdu na salę minęło 4o min.
Co do oddziału i położnych- te co robiły mi ktg w większości fajne babki. Na sali już było już różnie ale nie ma się co dziwić skoro jest jedna na 6 sal a było wtedy małe oblężenie po cesarkach. Ogólnie nie mogę narzekać na opiekę.
No i niestety muszę kończyć:)
 
Do góry