reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

ja jak byłam z Wojtkiem u niego na USG bioderek to Wojtek go obsikał :-D a Szczurek się z tego śmiał :-) i wogóle Wojtka cały czas zagadywał, śmiał się do niego, gilgotał go ;-) no super podejście do małego pacjenta :tak:
 
reklama
Doktor Szczurek powiadacie. A czym on się konkretnie zajmuje? A właśnie mam pytanie, jeśli wszystko jest w porządku to kiedy idzie się pierwszy raz na kontrolę czy bilans do lekarza?
 
w szpitalu przy wypisie wszystko ci powiedzą :tak: jeśli jest coś nie halo to karzą ci się zglosić w konkretnym dniu na wizytę do szpitala na noworodki, a jeśli ok, to dopiero na szczepienie w 6tyg. życia (o ile dobrze pamiętam) już do pediatry dziecka :tak:
 
Szczurekjest teraz ordynatorem na noworodkach w Olkuszu...Ja chodziłam do niego z Julcią ponieważ przy wypisie ze szpitala polecono nam chodzić z małą do neonatologa, ze względu na możliwe powikłania po jej chorobie.
 
Doktor Szczurek powiadacie. A czym on się konkretnie zajmuje? A właśnie mam pytanie, jeśli wszystko jest w porządku to kiedy idzie się pierwszy raz na kontrolę czy bilans do lekarza?

u mnie było tak że jak przyszła położna to wypełniało się zgłoszenia gdzie się zapisuje dziecko do lekarza pielęgniarki środowiskowej itd. i po 3 dniach od tej wizyty lekarka do mnie dzwoniła że chciałaby dzidziusia obejrzeć zbadać i zważyć i umówiłam się z nią na następny dzień... Bartuś miał niecałe 2 tygodnie...
 
Szczurekjest teraz ordynatorem na noworodkach w Olkuszu...Ja chodziłam do niego z Julcią ponieważ przy wypisie ze szpitala polecono nam chodzić z małą do neonatologa, ze względu na możliwe powikłania po jej chorobie.
on to chyba cały czas od już dawna był ordynatorem no nie? czy ta babeczka co jest też na noworodkach? ale myslałam że on ordynatorem od zawsze byl :tak: ;-)
 
Wczoraj była u mnie położna i mówiła, że dr Szczurek jest chory :/ nie wykonuje USG i może to potrwać dłużej... Nie wiadomo kiedy wróci...
Ale dzwoniłam do Profamilii k. Skarbówki tam jest lekarz, który robi USG:)
 
jasmina gratuluj!!!!!!!!!!!!!wiem co przeszlas bo ja z Mikolajem lezalam 2tyg bo tez mial zoltaczke i byl naswiet lany,grozila mu transfuzja krwi calego organizmu...usg robia tez na Jana Pawla ,kolo apteki
 
reklama
Dzięki dziewczyny:))

dziś mamy już 2 tygodnie :) a oprócz spania i jedzenia Oluś zaczyna podziwiać otaczający go świat.

Jutro wybieramy się na pierwszy spacer, no chyba że zacznie padać.
 
Do góry