reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
co do tej wody morskiej to ja kupuje MARIMER ;-)

frida -> super rzecz :tak: choć mój Wojtek urodził się tak malutki że np dla niego frida była za duża :szok: i zaczęłam jej u niego używać dopiero około roczku :szok:

termometr do ucha -> my też taki mamy i strasznie sobie go chwalę :tak: my mamy taki do ucha i czoła ;-)

krem do pupy -> u nas sudocrem powodował mega odparzenia, więc używałam przy obojgu dzieciach BEPANTHEN ;-)
 
Ja kupiłam malutki sudocrem i mam w alantan (to właściwie to samo co bepanthen) więc zobaczę w praktyce jak to się będzie sprawdzać. W ogóle narazie jak coś z kosmetyków to małe opakowania będę kupować, tak jak paczkę pieluch w razie gdyby bobas miał alergię, żeby nie gromadzić niepotrzebne zapasy. A jak się coś sprawdzi to wtedy dopiero :)
 
dzięki za gratulacje dziewczyny, chociaz prawde mówiąc ja tam tego siusiaka nie widziałam, ale skoro lekarz mówi że chłopak to chłopak pokazał coś co miało śiwadczyc o płci ... hmmm no cóż :-D. a z tym spotkaniem to całkiem fajny pomysł tylko poczekajcie do połowy sierpnia jak ja tez urodze i chwile po porodzie odpocznę :-).
 
reklama
Do góry