reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
eldcia nie jeszcze nie kupuje tylko narazie zbieram informację ;-) pieluchy kupie dopiero w styczniu
ale mam juz sporo rzeczy - wyprawka kosztowała nas dość duzo i nie dałabym rady tego naraz kupić :zawstydzona/y:
Ale takie rzeczy jak kosmetyki i pieluchy kupie dopiero w styczniu :tak::tak::tak:

A ty nic jeszcze nie masz ?? ja to już muszę na styczeń być gotowa bo nigdy nie wiadomo kiedy sie zacznie - poza tym moja Pati jeszcze sie nie obróciła i jak do końca grudnie się nie obróci to pewnie na połowę stycznia mi wyznaczy cesarkę - ale mam nadzieje ze się obróci
Poza tym ja zakupy mogę robić tylko w jeden dzień i to co drugi tydz bo tak mój mąż albo w pracy albo w szkole to dlatego zaczęliśmy wcześniej ;-)

Mam już łóżeczko, ubranka, materacyk, wanienkę wszystkie rzeczy typy nożyczki gruszki i butelki itd. Ale brakuje mi nosidełka ciepłego kombinezonu wózka i właśnie kosmetyków, pieluch itd. Też kupuje po troszku bo tyle kasy trzeba wyłożyć że potrwel naraz by tego nie wytrzymał:tak: Resztę pewnie zrobie w grudniu no może wstyczniu bo rzeczywiście nie wiadomo kiedy nasze pociechy będą chciały wyjść:-D
 
nosidełka w sensie fotelika tak ??

No to z tego co napisałaś to najważniejszy ten fotelik i kombinezon a tak reszte to zawsze można kupić po :)
 
Tak właśnie tak chodziło mi właśnie o nosidełko w formie fotelika.

Będę musiała męża pomęczyć z tymi zakupami:)
 
;-)Tak zrobilam KTG w piatek, ordynator powiedzial abym przyszla we wtorek na nastepny zapis a pewnie w sr. na wizyte :( A Ty co ile chodzisz na KTG i wizyty?
 
Monia , kenza chodzicie do Tylnickiego ??? - i za każdą wizytą tak bierze 100 ??? co tydzień :szok::szok::cool:

na kiedy macie terminy ??
 
reklama
Ja mam niby 2 grudnia- chociaz z pierwszego USG wynika ze 7.12.2010 r.
Ja chodze na wizyty co tydzien i za każdą 100 zl..... :szok:. Samo chodzenie nie jest męczące ale to siedzenie i czekanie na to az sie wejdzie(pomimo umówionej godziny wizyty) - czasem 2 godziny rozbraja mnie na prawdę.
 
Do góry