reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
eldcia ja cię bardzo proszę - ODPOCZYWAJ! Uważaj na siebie i zwolnij troszkę tempo. Goście, porządki itp. to wszystko jest mało ważne - najważniejsze jest twoje i dziecka zdrowie. Wyobrażam sobie jak musiałaś się czuć i strasznie ci współczuję.
 
Wiolcia jakoś nie miałam już wczoraj siły się logować i pisać...
Więc tak: narazie nie rodze. Tylnicki powiedział że szyjka twarda, dzidziuś jeszcze wysoko więc narazie nic z tego. Nawet sie troche ze mnie śmiał że ja już taka gotowa do porodu jestem i że juz bym chciała:-D

W poniedziałek albo wtorek mam iść na ktg do szpitala. Zobaczę kiedy mąż wolne dostanie. Ty Wiola tez masz iść tak??? Moze się spotkamy;-)

Nie uwierzycie ale tak sie wkurzyłam że mi lekarz powiedział że jeszcze daleko do porodu że z tego wszystkiego nie zapytałam ile waży mój synuś:angry:
 
Czekoladka a ty co?? rodzisz czy co??:-p Wizytę miałaś mieć o 15 a tu prawie 23 i cisza... a ja czekam :-p


Wiolcia jakoś nie miałam już wczoraj siły się logować i pisać...
Więc tak: narazie ie rodze. Tylnicki powiedział że szyjka twarda, dzidziuś jeszcze wysoko więc narazie nic z tego. Nawet sie troche ze mnie śmiał że ja już taka gotowa do porodu jestem i że juz bym chciała:-D

W poniedziałek albo wtorek mam iść na ktg do szpitala. Zobaczę kiedy mąż wolne dostanie. Ty Wiola tez masz iść tak??? Moze się spotkamy;-)

Nie uwierzycie ale tak sie wkurzyłam że mi lekarz powiedział że jeszcze daleko do porodu że z tego wszystkiego nie zapytałam ile waży mój synuś:angry:
 
czekoladko nie ważne kiedy dzidziuś będzie, ważne by zdrowy :tak: choć wiem, jak końcowka ciąży jest męcząca :tak:
 
czekoladko nie ważne kiedy dzidziuś będzie, ważne by zdrowy :tak: choć wiem, jak końcowka ciąży jest męcząca :tak:

Jest męcząca chociaz ja tak bardzo tego nie odczuwam. troche plecy dają o sobie znać i opuchlizna. Brzuch mam całkiem mały jak na końcówkę ciąży - obwód w najszerszym miejscu 90:happy::happy::happy:
 
90?? :szok: Ale ci teraz zazdroszczę ;-) Ja mam 124 cm :happy: A dziś zauważyłam że nie widać mi już kostek u stóp... wogóle stopy mam już strasznie spuchnięte - Jak Shrek:nerd:
Na KTG wybieram się z mamą w poniedziałek po południu ewentualnie wcześniej bo Baran ma dyżur cały dzień. A ty się umówiłaś na KTG z Tylnickim czy tylko tak masz przyjechać zrobić??
 
reklama
Umówiłam sie z Tylnickim. Powiedział że będzie w tych godzinach na oddziale. Poza tym (jak wczesniej nie urodzę) po ktg powie mi kiedy mam do niego przyjść bo nie jestem już zarejestrowana na wizytę.
 
Do góry