reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

a to będziesz miała jeszcze jakąś wizytę u Tylnickiego tak?? Ja w sumie chyba będę chodzić tylko do Barana do szpitala na KTG, sprawdzanie szyjki i ewentualnie USG żeby sprawdzić wagę małego. L4 mam do 25 listopada i mam nadzieję, że urodzę do tej pory;-)
Niestety nasi chłopcy urodzę się jak im pasuje i nic na to nie poradzimy;-)
A w których godzinach dyżur ma Tylnicki?? Może faktycznie sie spotkamy:biggrin2:
 
reklama
Mówił że między 12-ą a 14-ą.
Wiesz co Wiola wydaje mi się że Ty jednak pierwsza będziesz tulić swojego synka;-)
Chociaz Tylnicki powiedział niedawno mojej koleżance na wizycie że jeszcze nie będzie rodzić a okazało się że tej samej nocy urodziła:-D Może i ja nie będę tak długo czekać:-D
 
Spokojnie jeszcze zobaczysz, że będziesz pierwsza!:tak: Mam koleżanke, która pojechała na wizytę do lekarza i już nie wróciła bo się okazało, że ma rozwarcie i rodzic będzie ;-) niby sa te skurcze przepowiadające ale nie zawsze - bardzo często nic ci nie dolega a wieczorkiem już rodzisz więc bądź dobrej myśli :tak:
Ja jestem przekonana że przez najbliższe dwa tygodnie nic się nie ruszy - mój synek się nigdzie nie wybiera :-)
 
Spokojnie jeszcze zobaczysz, że będziesz pierwsza!:tak: Mam koleżanke, która pojechała na wizytę do lekarza i już nie wróciła bo się okazało, że ma rozwarcie i rodzic będzie ;-) niby sa te skurcze przepowiadające ale nie zawsze - bardzo często nic ci nie dolega a wieczorkiem już rodzisz więc bądź dobrej myśli :tak:
Ja jestem przekonana że przez najbliższe dwa tygodnie nic się nie ruszy - mój synek się nigdzie nie wybiera :-)
święte słowa :-D ja przy Dominice miałam skurcze od 37tygodnia i urodziłam 4dni po terminie! :szok: (już się przyzwyczailam do nich haha ;-) sytuacje skurczową zmieniło odejście wód ;-))
a przy Wojtku to mialam kilka nagłych akcji że zaczynały sie skurcze, biegunka i sru... szpital i zatrzymywanie :baffled::baffled:


więc tak na prawde nie zna się ani dnia ani godziny :-D:-D
nawet zaraz którąś z was może chwycić :-D
 
Ja mam nadzieję, że mi po prostu wody odejdą i nie będzie zabaw w znikające skurcze ;)
W dzień mówię że mogłabym już rodzić ale przychodzi wieczór i mam pietra przed porodem a nawet samym pobytem w szpitalu:baffled:
 
Pytałam ostatnio na wizycie o znieczulenie zewnatrzoponowe i jak najbardziej jest ono dostępne:tak: Z tego co wiem to nie ma najmniejszego problemu w jego dostaniu ;-)Oczywiście zapytałam też o skutki uboczne - nie zdarzyło się, żeby ZO zatrzymało akcje porodową a jedyny skutek uboczny to ból głowy, który może (nie musi wogóle wystąpić!) trwać do 2 dni.
 
Witam Was drogie dziewczyny:) pisze tu pierwszy raz i chcę wam wszystkim podziękowac za wasze rady na temat szpitala w olkuszu. Dzieki wam zdecydowałam sie tam rodzic i niczego nie żałuje. Moja Klaudia urodziła sie 26.10.10r. przez cięcie cesarskie poniewaz juz 2 lata temu miałam cesarke-w miechowie. Okres z miechowa wspominam zle, a w olkuszu było super. Położne pomocne w każdej chwili, doktorzy też super,aż sie nie chciało wracac do domu;P Jedyna wada cesarki to,to ze głowa mnie bolała przez 4 dni żadne tabletko nie pomagały tylko leżenie cały czas na łóżku. Ordynator Tylnicki przesympatyczny gośc i wogóle Baran, Dynerowicz i inni też.Przesyłam wszystkim Wam pozdrowienia i jeszcze raz dziękuje za rady bo dzięki wam ten poród bede zawsze miło wspominac.
 
Przesyłam wszystkim Wam pozdrowienia i jeszcze raz dziękuje za rady bo dzięki wam ten poród bede zawsze miło wspominac.

Bardzo nam miło jest, że przydały Ci się wszystkie rady i sugestie:) . Myślę żę to forum właśnie po to powstało żeby tutaj dzielić się swoimi radami, doświadczeniami itd. bo przeciez dla każdej z nas ważna jest nawet najdrobniejsza wskazówka bo ciąża i poród to taki szczególny czas. A przeciez lepiej dowiedziec się czegoś więcej od dziewczyn, które mają już poród za sobą niż iść do szpitala z pewną obawą jak tam naprawdę jest...
Gratuluję córeczki:)
 
ewelka gratuluje corki!!! i współczuje tego bólu :-( leżalam na sali z dziewczyną która wlaśnie taki ból miała.. o matko, jak ona cierpiala, aż mi było jej szkoda. Dlatego strasznie ci współczuje że go miałaś :-(
 
reklama
ewelka23 to ja tobie dziękuję za tak optymistyczny post :-) możliwe że również i mnie będzie czekać cesarka więc miło mi się czyta tak dobre wieści. Oczywiście współczuję bólu głowy ale ważne że wszystko inne potoczyło się znakomicie. GRATULUJĘ córeczki! :-)
 
Do góry