reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Oj Gosiu trochę za wysoki ten cukier, a jaki miałaś przed wypiciem glukozy? W normie?

92 - jeszcze w normie, poprzednie na czczo miałam 82 i nie jadłam przed badania przez 12h i nie obżerałam się też specjalnie. No niestety cukrzycy czy nietolerancji glukozy można sie nabawić niezależnie czy się uważa na jedzenie czy też nie.
 
reklama
Dziewczynki czy któraś z Was zmaga się z anemią??? Dzis lekarz na podstawie wyników badań stwierdził, że mam anemie, przepisał żelazo, ale rodzinka atakuje mnie te mam wcinać mieso, buraczki, soki marchewkowe..... itp itd od dobrych rad mnie juz glowa boli, tym bardziej ze za miesem ostatnio tzn od kiedy jestem w ciazy nie przepadam, o buraczkach to wogole nie wspomne a soki marchewkowe sa dla mnie gozkie wiec masakra :( poleccie cos skutecznego buziaki

polecam kiełki i rzeżuchę, samo bogactwo witamin i mikroelementów w najzdrowszej postaci
 
Moje dzieci nie wiem jak lezą ale kopniaki to ja czuje o kazdej poże dnia i nocy .Są tak aktywne ze na jednej z wizyt pan doktor nie dał rady nic zrobić. Oprócz tego jedna waży 750g a druga 760g. No i tez musze bardzo uważać.
 
Witam ja się też zmagam z anemią dośc sporą . Ja mam przepisane żelazo w zastrzykach musze powiedziec że sie lepiej wchłania i działa jak tabletka no i sa efekty nie wielkie ale są. Jedyna nieprzyjemna w tym rzecz to skute pośladki ale przy najmniej zęby całe.Oprucz teco można jeść ciemną czekolade ona zawiera duzo dobrych dla krwi składników poza tymgorzka czekolada nie tuczy, z owoców kiwi ma dużo zelaza a mięso co z tego jak ugotowane nie ma wartości takiej jak surowe którego jeść nam nie wolno .Można owszem jesc wołowinę zrobioną na miękko, i jeszcze co mogę polecić to zółtko jaj(oczywiście ugotowane na wolno) jest też bogate w zelazo i jak ktoś lubi to proszę bardzo.
 
reklama
Odnosnie kopania to mi chyba jakas tancerka rosnie.Tylko 1 malenstwo w srodku a daje czadu wiecej niz blizniaki.Zaczyna o 6 rano a konczy o 1 w nocy.Z dokladnoscia prawie szwajcarskiego zegarka i to na glodniaka nie mowiac jak szalala jak zbieralam z chlopakami cukierki na halloween i cosik sie i jej dostalo ;)
Ja raz czuje pod zebrami a innym razem na wysokosci kosci miednicy a wiec wyzej niz u Was.U mnie na poczatku pazdziernika lozysko mialam juz powyzej pepka ( tego co lekarz wymacal)Zobaczymy co bedzie na wizycie za kilka dni.
 
Do góry