reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

hee.. a myślałam, że to mnie tylko spotkało;) pytania czy wolałabym chłopczyka etc..
moją jedyną przyjaciółką była moja mama, reszta to sami faceci;) teraz będe miała kolejną lejdis, którą bezgranicznie kocham.. za dużo chłopaków się przewinęło w moim życiu:)
Wczoraj moj M chwalił się filmem z nagrania USG.. boskie!:)
Nikt nie wybiera płci. A czuje, że to będzie 100% córa tatusia..;) ale jak tu być zazdrosną o taką kruszynę..
 
reklama
mój mąż od początku mówił, że to bedzie dziewczyna i proszę, nie pomylił się:-) to mnie oszukała intuicja:happy2: Ale tłumacze to sobie tak, że pewnie podświadomie wmawiałam sobie chłopaka, bo przez to, że moja siostra ma dwóch synków to wiem jak z nimi postępować. A dziewczynka to nowość:tak: Zawsze lepiej dogadywalam się z chłopakami, ale córka sprawia, że przede mną będzie stało jeszcze większe wyzwanie:-D

A mój mąż jest zachwycony. Twierdzi, że jeśli miałby się określić, co "wolał", to mówi, że dziewczynkę. Zobaczymy może kiedyś dorobimy jej braciszka:-D

W każdym razie najważniejsze, że lekarz dokładnie małą wymierzył, posprawdzał narządy i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ale samo badanie jej się nie podobało, bo po przełączeniu na 3d było widać jak zasłania się rączkami i nóżkami:happy2: dlatego film z badania nie jest długi, bo nie chcieliśmy małej stresować.

Moja mama strasznie się cieszy, że będzie miała wnusię. dwóch wnuków dzięki mojej siostrze już ma, więc mówi, że lepiej sobie nie mogła wymarzyć:-)
 
ligotka: U nas na wiadomość, ze będziemy mieć dziewczynkę teściowa powiedziała, że się bardzo cieszy,, ale pewnie moi rodzice woleliby chłopca!! bo już mają dwie wnuczki. Też zrobiło mi się przykro,bo to w końcu nasze maleństwo, ukochana dziewczynka z której się bardzo cieszymy:) Strasznie mnie tez irytuje kiedy ludzie pytają się czy wolałabym chłopca, może dlatego, że pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi i moim jedynym zmartwieniem jest to aby dziecko było zdrowe.

nie tylko Ty tego chcesz, dla mnie nei ma kompletnei znaczenia co bedzie, daltego tez nie chce wiedziec

i tez mam spokoj wokolo bo nie wiem i nie bede wiedziec takze nikt nic nie kompetnuje
takze nie zawracaja sobie glowy tym co bedzie tylko tym ze sie nie dowiedza az dopieor w lutym
zreszta mysle ze nikomu nie powiem az sami nie przyjda i nie zobacza
wiadomos wysle ze sie urodzilo piekne dziecko ;)
 
Ja mysle,ze najwazniejsze jest zeby dzidzia byla zdrowa:tak:, a czy chlopiec czy dziewczynka to KOCHA sie tak samo. My nic nie obstawialismy bylo nam obojetne ale jak sie dowiedzielismy ze bedzie IZUNIA to byla wielka radosc, Maz juz oszalal i chce wszystko rozowe i ciagle mowi ze teraz ma dwie ksiezniczki (jedna jestem ja :-)), ja tez juz sie do tej mysli przyzwyczailam i ciesze sie ze bede mogla sukienki kupowac i warkoczyki robic.
 
I ja tez juz po połówkowym. Niunia wymierzona cała i wszystko w porzadku. Troche sie wystraszylam bo technikowi sie wydawało że skraca sie szyjka ale przyszedl kto inny na konsultacje i okazalo sie ze wszystko w porzadku. A juz widzialam siebie jak leze plackiem :p
 
reklama
Do góry