reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

a ja byłam u lekarza tydzień temu i powiedziała mi, że mam za twardy brzuszek.
Dodała, że za mało widać mam odpoczynku i za dużo stresu i dała mi tabletki na rozluźnienie: Magne B6 i Luteina dopochwowo.
Także Olcia_87 się nie stresuj, bo przez to też twardnieje ;)

Póki co brzuszek jest ciutkę lepszy, aczkolwiek wystarczy, że pochodzę dłużej i znowu chwilowo jest twardy, ale mam nadzieję, że wszystko jest pod kontrolą i będzie ok :)

Poza tym chciałam się pochwalić, że umówiłam się prywatnie na wizytę 29.10 na USG 4D :D
Oby maluszek dobrze się ułożył i można było je wykonać :)
Jak tylko dostanę filmik z pewnością tu wrzucę ;)
 
reklama
hey dziewczyny ,my po USG połówkowym :-)

przeczucie było na chłopca -Adama ,a USG pokazało na 90 % dziewczynke-Lene :-D
Nastawiłam się z mężem na chłopca i teraz nie dowierzam :-p
Niunia waży 360 gram , skakała w brzusiu jak szalona , położenie mam miedniczne (czy jakoś tak ) .
Dostałam globulki bo śluz nie taki , a mąż dostał maść ( już chce zobaczyc jego mine jak mu to powiem :-D ).
Lekarz kazał mi duuużo odpoczywać bo niepokoją go moje bóle brzucha-podbrzusza,mam łykać magnez .I się nie denerwować :-p Co z moim charakterem jest wręcz niemożliwe :-D ale się postaram ;-)
 
Też zauważyłam że LENA zaczyna byc popularna , ale jakoś mnie to nie zraża bo od bardzo dawna podoba mi się to imię . Zresztą Adaś również ,lubie krótkie imiona :-D


o i zapomniała bym - 2 tygodnie bez sexu :wściekła/y::-(
 
Cześć dziewczyny,
ale będzie tych Lenek! moja córcia tez bedzie tak miała na imię a synek Oskarek, zreszta jak widać na suwaczku.
co do bólu w podbrzuszu to tak jak u mnie mogą to być wiązadła macicy, które się naciagają bo dzidzia rośnie( u mnie dwie)
byłam co prawda w szpitalu bo gin. mysłała ze to może kolka nerkowa lub jelitowa( ja czułam to tak jak kolkę), poleżałam tak kontrolnie tydzien i wszystko ok, tam miałam kroplówkę-magnez, luteinę i no-spe, przy wypisie tez dostałam receptę na luteinę, no-spę i magne B6, oczywiscie biorę też witaminki:Feminatal N400, drogie jak cholerka bo 60 zł za 30 tabl. ale to dla dzieciaczków zeby były zdrowe!!!
buziaki.
 
To ja skomentuje jak zwykle na jeden temat.Wspolczucia dziewczyno.2 tygodnie teraz kiedy wlasnie sie chce i nie trzeba sie w zaden sposob zabezpieczac ?!!
To chyba jakis koszmar ??!!

również współczuję, bo wiem coś o tym... Nam zabroniła sexu do następnej wizyty <czyli prawie miesiąc przerwy>
no ale jak to ma być dla dobra dzidziusia, to wytrzymamy... jakoś :p
 
reklama
Do góry