reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

keyko świetny bobasek oby dalej rósł zdrowo

Dziękuje:tak:

Ale gigant wspaniały !!!!! Oby był zdrowiutki i rósł pięknie jak do tej pory :) Buziaki dla Was wszystkich :*

No gigant:sorry2: Miśka w 14tc miała 6 cm 811df7e161.jpeg, a to "maleństwo" w 13tc ma już 6,28. No i ta stópka w stosunku do całkowitej długości- to po tatusiu. Ja mam skromne 36, a M 46, siostra M jest niższa ode mnie, ale buty ma 38-39. Miśka na razie nie ma tak oszałamiajacego rozmiaru, bo ma 23, a jej o miesiąc starszy kolega ma 26
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja już po teście Pappa. Oba maluszki zdrowe a ryzyko trisomii znacznie poniżej normy :-)
Jutro spróbuję wstawić zdjęcia ;-)
 
Witam się po urlopie:)
U nas wszystko w porządku,usg prenatalne za nami i wszystkie wymiary idealne,wynik testu pappa negatywny.
Następna wizyta 26 sierpnia i lekarz powiedział że poznamy już płeć maluszka:)
Wklejam zdjęcie mojego małego ludzika z 11tyg i 4 dnia ciąży.
 

Załączniki

  • CCI20100719_00000.jpg
    CCI20100719_00000.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Ja wrócilam właśnie z USG, 12t4d, termin na 8 luty, przezierność w normie ok. 1,7mm, dokładnie nie wiem, bo wyniku nie dostałam, idzie bezpośrednio do lekarza. Fotki tym razem nie dostałam, bo to USG starego typu, a mały tak się ruszał, że wychodziło rozmazane, może to dlatego, że pierwsze USG przez powłokę brzuszną, a swoją drogą lekarz taki mruk, nawet monitora mi nie pokazał;-(
A jak wy macie robione USG w 12-13-ym tygodniu?
Karola ale piekny maluszek.
Akunia nie wierzę, ze masz takie niskie cisnienie! Ja w tej ciąży wyjątkowo wysoko: 120/70
 
Ostatnia edycja:
Ale super ze genetyczne wychodzą tak dobrze!!!!

Kurcze juz prawie wszystkie mialyscie usg prenatalne, a ja dopiero 9 sierpnia bo moja ginka jest na urlopie :( to bedzie równo 13 tydz. - mam nadzieje ze nie za pozno bedzie... ;/
 
Ostatnia edycja:
Keyko śliczna fotka, a co do stópek dziecięcych, to mój synek 3 lata 3 m-ce nosi rozmiar sandałków i paputków 24 (dł. stopki 16cm) :-)
 
Ale super ze genetyczne wychodzą super!!!!

Kurcze juz prawie wszystkie mialyscie usg prenatalne, a ja dopiero 9 sierpnia bo moja ginka jest na urlopie :( to bedzie równo 13 tydz. - mam nadzieje ze nie za pozno bedzie... ;/
Nie jesteś sama - ja także 9-go.

Cieszę się, że macie fanastyczne wyniki-teraz 3majcie kciuki za resztę załogi :-D
 
reklama
Do góry