reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Bobomama dzięki za tak szybką odpowiedź :) brzucholka masz superastego:-):happy2::cool2:

Akunia jak tylko maleństwo ładnie odwróci Ci się do zdjęcia to również powinnaś poznać płeć:happy2: 3mam więc mocno kciuki - byście mogli się z mężem równie mocno cieszyć co Rutkosia :-)
Buźka
 
reklama
Wizyta spoko, w przychodni przyszpitalnej, zdziwiona jestem tylko bo dostałam skierowanie na tylko podstawowe badania (mocz, morfologia i glukoza) a dodatkowo mam zrobić odpłatnie odczyn WR (Wassermana), grupę krwi na szczęście mam, bo też mi powiedział, że nie jest refundowana, bardzo ciekawe, bo od poprzedniego lekarza z innej przychodni u którego byłam w czerwcu dostałam bez żadnego płacenia, dodatkowo jeszcze inne (HBS, toksoplazmoza, itp). W poprzedniej ciąży też za nic nie płaciłam i kurcze teraz też nie mam zamiaru, a swoją drogą nie robiłam OWR, widzę, że muszę wrócić do mojego poprzedniego lekarza.
Jutro idę na USG, udało się znaleźć szybki termin, bo ktoś zrezygnował, normalnie to dopiero na 20 sierpnia, a wtedy już za późno na badanie przezierności.
 
reklama
Do góry