reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Ewitka ja tez nie chcialam wierzyc jak mi maz zmierzyl wiec kazalam mu zmierzyc jeszcze raz i jeszcze raz i takie samo 70/30 ale wtedy koszmarnie sie czulam ledwo zywa na szczescie pozniej wzroslo i bylo 90/50. u mnie cisnienie 80/40 i 90/50 czasami ciut wyzsze jest standardem. z synkiem w ciazy mialam tak niskie ze karetka na tlenie mnie przewozili do szpitla bo co sie ocknelam to odlatywalam.
 
reklama
keyko śliczny maluszek śliczne zdjęcia poprostu boskie;D
Ja byłam przedwczoraj na wizycie jestem w 13 tyg a mój maluszek ma 7,02 cm wielkolud normalnie;D
 
A to mój mikroskopijny brzuszek :)

2a841vb.jpg
 
i ja mam wizytę na 9 sierpnia bo gin na urlopie.
Zastanawiam sie nad usg w przyszłym tygodniu bo i tak muszę robic oddzielnie...

gin nic nie wspominała tylko o zbadaniu ponownym moczu przed wizytą, ale na zaleceniu z poprzedniego usg jest napisane kolejne badanie 12-13 tydz!!
jak gin wróci to zacznę akurat 15 tydzień i to chyba juz za późno bedzie

trochę mam mętlik w głowie :/

no a jak sie zapiszę to na takie standardowe czy 4D ??

poradzcie mi cos dziewczyny proszę, nie chciałabym przegapić czegoś :dry:

Usg genetyczne, czyli okreslające m.in. przezierność karkową można zrobić tylko do 13 tyg 6d. Wiec mysle ze powinnas umowic sie wczesniej na to badanie. :)
 
reklama
Do góry