reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Zapomniałam tutaj o wizycie napisać. Zdjęcie mam muszę się czepić skanera i wrzucić. Dzidziuś nie pokazał swojej płci, w ogóle jakoś mało ruchliwy był,tylko rączkami machał.
WG usg 16 tc czyli te parę dni w plecy. Tylko to łożysko mnie martwi przy szyjce, ale gin mówił, że jeszcze jest wcześnie i spokojnie może się przesunąć.

Witam nową mamę u nas.
 
reklama
ja jak na razie tylko raz robiłam badania krwi i moczu, nawet nie wiem jaki jest standard, ale myślę że ze 3, po jednym na każdy trymestr to by się zdało
 
Ja mialam juz duzo badan....moze wkleje w formie listy
Po 1 wizycie: Morfologia, Mocz, Cukier, USR, Grupa kvwi + czynnik Rh, Beta HCG, HBS, TSH, FT3, FT4...
Po 2 wizycie: Morfologia, Mocz, Toxo
Teraz mam skierowanie na Odczyn Coombsa....a po nastepnej wizycie dostane na Krzywa cukrowa( bleeeeeeeee :-)), Morfologie i Mocz.....
 
Ja morfologię miałam robioną już trzy razy, nie wiem po co aż tyle, wyniki w normie. Cukier ostatni trochę za niski, zobaczymy co na to ginka powie.
Magnez kupiłam sobie Asmag FORTE - taki mi ginka poleciła. Biorę już dwa tygodnie i muszę powiedzieć, że czuję efekty, a raczej nie czuję już tak mocno skurczów w podbrzuszu i w łydkach. ( Normalnie budziłam się wcześniej co noc ze skurczem w łydce, a na ćwiczeniach drżą mi wszystkie mięśnie po 15 min wysiłku, ale to już chyba efekt tego niskiego cukru;) )

Tak w ogóle dziewczyny, piękna galeria dzidziusiów tu powstała, wszystkim mamusiom gratuluję czarujących pociech :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja właśnie wróciłam z wizyty u gina i juz jest lepiej. Nawet pozwoliła mi na wyjazd w góry także powiem szczerze ze jestem zadowolona. Dzidzius w jak najlepszym porzadku :) Kazała mi tylko nadal brać no-spe i często odpoczywać.
 
Wyniki bada tutaj znajdziecie prawidłowe wyniki badań.
CENTRUM maretna + DHA, znakomite witaminki. Żadnych innych nie trzeba brać.
Co do częstości badań.. nie wiem. Mój ginekolog to fujarka. Robiłam raz i były ok. Tylko 3 USG w każdym trymestrze robię prywatnie.
 
ja dzisiaj robiłam morfologie bo ostatnia nie zaciekawa i lekarka kazała mi powtórzyć mam nadzieję że ta już będzie lepsza bo nie chce brać leków;/
 
reklama
Hej:)

ja mam robioną morfologię średnio na co drugą wizytę (miałam już robione 3), teraz pewnie będzie kolejna. Do tej pory wyniki super, wszystko w porządku. Na samym początku miałam też robione przeciwdziała grupy krwi (mam odczyn RH- a mój narzeczony RH+ więc grozi konflikt serologiczny) i przeciw toksoplazmozie (mamy kota)- na razie wszędzie ujemne, gin mówił że jeszcze raz to będzie trzeba powtórzyć pod koniec 2 trymestru.

USG miałam robione 2- w 6tc i 12 tc, 27 września czekam mnie kolejne. Wstępnie termin porodu gin ustalił na 17 lutego, wg USG wyszło zaś 13 lutego. Zobaczymy co wyjdzie teraz:)
 
Do góry