reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

Czy ktoras z was robila moze usg 3/4 D ?

Za miesiac bede w Polsce (wowczas bedzie to 20-22 tydzien) i chcialabym wykonac usg polowkowe oraz zastanawiam sie nad usg 3/4d.

I mam pytanie do dziewczyn z trojmiasta czy mozecie mi polecic jakiegos dobrego lekarza ktory je wykonuje? Ile kosztuje taka przyjemnosc ?

W necie znalazlam dobre opinie o dr Doernigu USG Ginekologia - Dariusz Doering
ale mozna znacie jeszce kogos wartego polecenia.

pozdrawiam,
 
reklama
keyko twarda jesteś z tym hartowaniem, ja póki co nie mogę się do tego zebrać, bo sutki mnie bolą przy najlżejszym nawet dotknięciu. Boję sie pomysleć co będzie podczas karmienia
 
hartować, hartować i jeszcze raz hartować!:tak: bo później to będziecie wyły z bólu, lepiej teraz niż później, a karmić piersią to jedna z najcudowniejszych rzeczy na świecie:tak:;-)
 
dziewczyny nie straszcie, bo u kazdej jest inaczej, moja mama karmiła piersia i od poczatku przez pare miesiecy nic ja nie bolało, dopiero jak zabek zaczał mi się wyrzynać
 
Nieprzyjemne:) ? bzdura:) mam fajną gąbeczkę z wypustkami masującymi i szorującymi.. fajna sprawa..
a co do zimno-gorącego prysznica, to zawsze miałam obawy. Never!!
Pomimo tego zawsze patrzę czy nie mam rozstępów, zawsze wydaje mi się że jakieś widzę..
 
reklama
Hej dziewczynki chcialam sie pochwalic ze bylam wczoraj na usg na 100% bedzie chlopak nawet siusiaczka bylo widac hehe wazy 337gram i ma 18cm z skulonymi nozkami... no i wszystko jest w najlepszym pozadku rosnie jak na drozdzach nasz maly urwisek:)
 
Do góry