reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
Hej,
właśnie przeszłam z marcówek na luty..;)
byłam na USG dzisiaj i okazało się, że to już prawie 16 tydzień (bez jednego dnia).
Na szczęście wszystko jest ok.. tzn mam nadzieję, bo nie było możliwości określenia przezierności karku i długości kości nosowej:(

Przeżywam wielkie zdziwienie.. to cud? Czy szare zwykłe życie..omylne.

pierwsze zdjęcie jest boskie..a raczej straaaaszne:)))))
 
Mnie brzuszek wyskoczył z dnia na dzień i kurcze zrobil się już całkiem pokaźny, juz nie za bardzo da się go ukryć, choć na szczęście znajduję jeszcze spodnie, w które się dopinam. No i wraz z powiększeniem brzuszka zaczyna się historia z poprzedniej ciąży - zmniejszenie apetytu - taką mam chyba budowę anatomiczną, że macica powiększając się wyciska inne organy na żołądek i w rezultacie tego nie jestem w stanie zjeść już całego obiadu, na sniadanie jedna kromeczka, waga w dół. Ja tam nie mam nic przeciwko, bo w/po pierwszej ciąży schudłam 10 kg (w szpitalu zgubiłam 12 kg), z których 4 niestety później odrobiłam, ciekawe jak będzie teraz...
A wizytę u gina mam w przyszły czwartek, a USG połówkowe pod koniec września.

Mam identycznie - w pierwszej ciazy miałam tak około 8 miesiaca dopiero a teraz już w 4 się zaczeło dziwne ale dobrze ze nie jestem sama :) tylko ja nie chudnę niestety a przydałoby mi się - ale tyje tez nie wiele

Ja jeszcze nie wiem co bede miała z jednej strony chciałabym córunie a z drugiej parka byłaby ekstra nie - sama nie wiem najważniejsze żeby zdrowe było
 
Ostatnia edycja:
hej,
teraz to ja nie wiem, teraz wg rozmiarów to 19 luty... a wcześniej miałam 8 marzec.. wiec niezły rozrzut ..
może wezmę pomiędzy;))
koniec lutego..
 
reklama
Do góry