reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
Poziomkowa ja mam nadżerkę i mialam dosyć sporą przed ciążą...
EWITKO cieszę się z tych lepszych wieści i trzymam za Was mocno kciuki i mam nadzieję że przekażesz nam jeszcze nie raz takie dobre wieści i że będą jeszcze lepsze;D Trzymaj się dzielnie ;*
 
Ewitka wiedzalam ze jeszcze sie tli swiatelko nadziei na koncu tego ciemnego tunelu zycia.Nie martw sie malenstwo przejdzie operacje i bedzie zdrowiutkie.Moja sasiadka 2 lata temu urodzila coreczke z syndromem Downa.Malutka tez zaraz po narodzeniu trafila na blok operacyjny z powodu dosc powaznej wady serca.Teraz ma sie swietnie.Niedawno zaczela mowic i od ponad pol roku chodzi sama.Mam nadzieje ze wiara Was nie oposci.To i modlitwa to jedyne co pozostalo.
 
Ewitko czekałam na Twojego posta. Strasznie się cieszę, że usłyszałaś dziś optymistycznie nastrajające nowiny. Wierzę, że nie będzie się powiększać, a operacja skutecznie rozwiąże Wasz problem!!! Wszytskie dziewczyny na forum są z Tobą myślami. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoją kruszynę.
Wiadomo już kiedy będziesz miała cesarkę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewitka bądź dobrej mysli i optymistycznie nastawiona!
Trzymam za Was kciuki i modlę się o Twoje dzieciątko.
Dobrze że dostałas dziś pomyslne wiadomości od lekarza, napewno bedzie dobrze!!!
(ja niestety od rana nie moge sie uspokoic i becze jak głupia bo tata bliźniaków definitywnie chce zakonczyc znajomosc, niby chce widywac dzieci, ale chce miec wolna reke zeby mogl kogos poznac, niby nie bylismy w zwiazku ale nie sadziłam, że oznajmi mi to palant w 6 mies., przepraszam że zawracam wam tym głowę ale bardzo mnie to boli)
 
reklama
Poziomkowa ja mam nadzerke, wydalo sie na ostatnim USG ale lekarz powiedzial ze jest malenka jak ziarenko i zeby sie tym absolutnie na razie nie przejmowac wiec nie mysle o niej.
Ewitka ciesze sie z twoich dobrych wiesci. Wszystkie wierzymy ze skoro rokowanie jest korzystne to niunia po operacji szybciutko nadrobi i bedziesz mogla cieszyc sie z kolejnego dzieciaczka. Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki.
 
Do góry