reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
ty nasza zboczona mamusiu ;-P hehe mąż zdołowany , ale się śmieje że On jakoś przetrwa z moją pomocą ;-) hehe

Jak to mowi moje kochanie :"Do dentysty chyba dzisiaj nie idziesz?" Hihihi

Nasia ty jakiegos olbrzymka urodzisz.Ponas 800 g na ten wiek ciazy to sporo.Czy ty i twoj maz nalezycie do grona osob bardzo wysokich? My jestesmy wysocy (178 i 186cm) ale Gabrysia na usg w 20 tyg miala niecale 400g.
 
Ostatnia edycja:
Ale to nie moje slowa o dentyscie tylko mojego mezusia.Moze ja tez nie jestem swieta ale czasami lepiej zrobic cos samemu niz chlop mialby sie ogladac na boki i szukac innej ktora sposci mu cisnienie z krzyza ;)
P.S Na blizniaki trzeba bylo sobie ZAPRACOWAC.Nie tak latwo "robic" w kozuchu i z glowa na polnoc Czyz nie tak blizniacze mamuski???? Hihihi
Milego wieczorku dziewczynki
 
crazy mama...rozbrajasz mnie......i twoj maz tez :-) Świruski.....:-)


A co do wagi dzidziusia to moja coreczka w 21 tyg. wazyła 508g....wiec tez sporo, ale dla mam ktore sa w pierwszej ciazy warto dodac ze to sa orientalne wagi dzidziusiow, ktore znacznie sie roznia od wagi rzeczywistej ...:-)
 
Ostatnia edycja:
Ale to nie moje slowa o dentyscie tylko mojego mezusia.Moze ja tez nie jestem swieta ale czasami lepiej zrobic cos samemu niz chlop mialby sie ogladac na boki i szukac innej ktora sposci mu cisnienie z krzyza ;)
P.S Na blizniaki trzeba bylo sobie ZAPRACOWAC.Nie tak latwo "robic" w kozuchu i z glowa na polnoc Czyz nie tak blizniacze mamuski???? Hihihi
Milego wieczorku dziewczynki


U nas bliźniaki były już po pierwszym strzale hehe :-):tak::happy2:
Ale widzę że u Was kożuszek raczej był tym czynnikiem sprzyjającym :-p
 
Odnosnie kozuszka to tak kiedys uslyszelismy do rodzicow blizniakow .Ich slowa brzmialy dokladnie tak:''O zobacz kochanie oni tez robili w kozuchu i z glowa na polnoc..."
Nasi nie za pierwszym strzalem tylko przez przypadek "pekniecia" ;) Co by nie bylo z milosci bo to napewno.Poza tym nastroj panowal bo w ny i kilku innych okolicznych stanach zabraklo pradu a wiec pracy tez nie bylo wiec trzeba bylo jakos czas zagospodarowac.No i sobie zagospodarowalismy az do 60-tki (oczywiscie nie naszej tylko dzieci)Hihihi
Tym razem Gabrycha w 100 procentach planowana po 6 latach to byl chyba najwyzszy czas...
 
crazy mama...rozbrajasz mnie......i twoj maz tez :-) Świruski.....:-)


A co do wagi dzidziusia to moja coreczka w 21 tyg. wazyła 508g....wiec tez sporo, ale dla mam ktore sa w pierwszej ciazy warto dodac ze to sa orientalne wagi dzidziusiow, ktore znacznie sie roznia od wagi rzeczywistej ...:-)

Ciesze sie ze moge komus poprawic humorek.Polecam sie na przyszlosc.Odnosnie wagi to napewno to tylko orientacyjna ale porownujac sobie nasze polowkowe to i tak malenstwo Nasi wyglada na bardzo zdrowiutkie i oby tak dalej.Powodzenia Nasia
 
reklama
Do góry