reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
angel nie wiem jak wygladaja wasze stosunki i co czujesz do ojca swoich dzieci ale pomysl ze to tylko jego strata.Przed toba otwiera sie mozliwosc poznania kogos wartosciowego kto pokocha ciebie i twoje bable bo bedzie chcial a nie bo tak wypada.
 
angel faktycznie nie musiał Ci tego teraz mówić, ale nie płacz napewno on nie jest wart Twoich łez, a Twoje maluszki czują że się smucisz:( trzymaj się cieplutko
 
Moim zdaniem facet nie wie co traci ale nie raz jeszcze tego gorzko pożałuje zobaczysz a ty będziesz miała swoje 2 skarby które codziennie będą ci dawały tyle radości i szczęścia;D Znajdziesz odpowiedniego faceta który będzie kochał ciebie i maluszki prawdziwą miłością i nie wymięknie przy pierwszej lepszej okazji. Będzie dobrze zobaczysz ;*
 
Dzięki dziewczynki za dobre słowo, to tak dużo znaczy, juz nie bedę płakac niech teraz on płacze bo nie wie co traci, macie rację!
Myślę juz tylko o moich bąbelkach!
 
Ewitka, cieszę się, że masz optymistyczne informacje :) zobaczysz, że wszystko będzie dobrze i maleństwo będzie się dobrze rozwijać
trzymamy za to kciuki :)
 
Angel
Niech spada dupek na szczaw.Widocznie to niedorosly gnojek skoro zrobic to umie a odnosnie pozniejszej pomocy to radz sobie sama.Nie warty jest Was i Waszej milosci.Mam nadzieje ze nie zostalas zupelnie sama i masz oparcie w rodzinie.Gostka pogon na 4 wiatry tylko postaraj sie o alimenty bo kasa przy 2 bedzie potrzebna.Niech chociaz w taki sposob odczuje.Glowa do gory a z blizniakami napewno nie bedziesz miala czasu o tym gnojku myslec.Przy okazji prosba do Twoich malenstw.Dzieciaczki jak mamusia zacznie buczec crazy ciocia radzi zasadzic mamusi kopa.Buziaczki
 
Crazy mamo już nie raz usmiałam sie przy twoich postach, i tym razem nie zawiodłaś!mimo ze mine mam nie ciekawa to mnie rozbawiłas tymi kopniakami!!!hehe, ale z Ciebie jajcara, fajnie bo zarazasz optymizmem! cudo!
dzięki słońce!!!
 
Zgadzam sie z angel, czasem to jak długo nei piszesz crazy mamo to sie denerwuje ;) hehehe, a tesknie za Wami wszystkimi, chyba sie uzaleznilam, juz nie czuje sie taka zdolowana jaki miesiac temu kiedy tutaj zajrzalam pierwszy raz :) hehe se mi na czulosci zebralo...
 
reklama
Do góry