reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta Święta już tuż tuż

dziewczyny nie popadajmy w obłęd, chyba najlepszym rozwiązaniem jest przede wszystkim rozważna jazda, oczywiście fotelik musi być dobry, ale powiem wam tak znam rodziców co mimo tego że mają zajebisty fotelik jak nie zapinają dziecka w pasy i nie dbają o bezpieczeństwo dziecka w tej sferze.
pozatym dziewczyny nie oszukujmy się, ale w poważnym zaznaczam poważnym wypadku to nawet fotelik za 5 tys. nie pomoże.

trzeba dbać o bezpieczną jazdę, spokojną i rozważną - pamiętając że mamy dziecko w samochodzie. to podstawa bezpieczeństwa. i mieć przede wszystkim ograniczone zaufanie do innych kierowców

a niestety wszyscy wiemy że matoły na drodze się zdarzają.


a sprzedawcom w sklepie nie wierzę i nigdy nie będę wierzyć, mają prowizje od danego towaru i za to mają kasę - tym radzę się nie sugerować. najlepsze są sprawdzone rankingi. i niezależne oceny
 
reklama
Yra tragedia stac sie moze na prostej drodze przy małej predkosci.
Czeste urazy dzieci w fotelikach sa przyczyna niedbalstwa rodzica -zle zpainanie za duzo luzu. Mi Ł. zawsze zapinał młodego ja nie moge tak jak on na maxa go dopiąć. Dlatego chce isofixa. Tylko u mnie jest po srodku auta

kurde jak dzisiaj sobie spisalam co kto malemu kupuje to dla mnie nic nie zostalo
na serio
 
ja chciałam zawsze baze z maxi cosi, ale niestety mój M jest taxi driver i ciągle montowanie i rozmontowywanie codziennie jest nie realne.
 
yra245 masz racje. chciaz jakiegos styropianowego badziewia bym w zyciu nie kupila

Ja mam problem z glowy bo Mloda juz jezdzi w foteliku po bracie:) Mamy Maxi Cosi Tobi. Z czystym sumieniem moge polecic. Testy tez ma dobre. Chociaz on tez nie jest najtanszy.
Jest bez isofixa ale tego fotelika sie tak nie przekłada, wystarczy raz zamontowac porzadnie w samochodzie i tyle. To w przypadku tego pierwszego fotelika kiedy sie go wykorzystuje takze jako nosidło isofix sie najbardzej sprawdza.

mysza m obejrzyj ten fotelik w sklepie i sie zastanow, ja przypuszczam ze zadne z moich dzieci by w tym foteliku nie wytrzymalo, on moze i w testach wypada najlepiej ale jest niewygodny moim zdaniem przez to co ma z przodu. Moj Syn 8 miesieczny w kurtce wygladal w tym foteliku okropnie, sama bym nie chciala tak jezdzic w samochodzie. Poza tym on ma jedna duza wade. Nie mozna regulowac nachylenia oparcia jak dziecko na nim siedzi czyli jak usnie to mu nie odchylisz oparcia, musisz wyjac dziecko. No chyba ze cos w tych fotelikach udoskonalili bo ja go ogladalam 2 lata temu ( sama chcialam go kupic ze wzgledu na te testy ale w sklepie sie rozmyslilam jak mi to babka pokazala i kupilam tobi )
 
jakbyście widziały fotelik Mikiego to byście zwątpiły :baffled:
Tato ostatnio po moim kuzynie przywiózł... wygląda okropnie i ma chyba z 10 lat albo i więcej :sorry2:... jak nie zapomne to jutro poszukam go w necie bo kurde nie pamietam nazwy:-D
 
chicco key x1 bodajze ma dobre opinie kobieta na poznanskim watku chce 200zl bardzo dobry stan a noz widelec wam sie spodoba

swieta swieta.......kupujecie juz ozdoby?:p
bylam w piatek w sklepiej home&You maja swietne ozdoby. Super ceny.
Extra swieczki szklane pojemniki na peierniki i w ogole nie moglam wyjsc ze sklepu:p
 
reklama
A my prawdopodobnie kupimy fotelik Kiddy Discovery 15-36 kg dla Karolka, a Recaro będzie dla Adasia. Mnie się nasz Recaro wydaje bardzo bezpieczny, jest solidny i mocno zabudowany:

Recaro-Young-Sport-BLANCA-N.jpg


Kiddy z resztą też

image_105947_1.jpg
 
Do góry