reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta Święta już tuż tuż

reklama
nie wazne jest czy ladny, tylko czy bezpieczny :)
tez uwazam ze juz lepiej coneco niz jakies niewiadomo co.
No tak tyle ze mi ten fotelik to bedzie przygatny raz moze 2 razy na miesiac wiec nie dam ponad 200 zl na kilkanascie razy....bo my nie mamy samochodu. Do Lubartowa to jezdzimy autobusem czasem nas ktos zawiezie tyle ze do lublina do rodzicow jezdze raz w miesiacu to zawsze samochodem z kims...
 
ja tez przymierzam sie do zakupu fotelika, ale nie wiem jeszcze na co sie zdecydowac, myslalam nad czyms z isofixem, ale to generalnie pasowaloby tylko do mojego samochodu, jakby trzeba bylo sie do samochodu meza przesiąsc to juz nie bardzo bo on nie ma tego systemu w siedzeniach
ogolnie to nie mam pojecia jakie sa dobre foteliki, musi byc bezpieczny i wygodny bo my ze 2 razy w miesiącu jezdzimy do moich rodzicow tj ok 150 km w jedna strone min 2 godziny drogi
 
ja albo maxi cosi pear albo jane ten co mamy to nawet atestow nie ma wiec niech Niko szybko rosnie dobije do 9kg i stabilniej posiedzi i idzie ten co mamy w odstawke
poczytajcie na forum-polecam-odradzam expert udziela rad co do fotelikow ale widze, ze wszystkim poleca romera

co do coneco to ja tak nie do konca kolezanka pracuje w sklepie i mowi ze coneco predzej czy pozniej sie popsuje z naciskiem na predzej i duzo reklamacji przychodzi np na wozki
 
ja mam chicco (element zestawu chicco s3) niestety nie poczytałam rangingów przed kupnem, nie zapoznał się też z testami:-( Dopiero z tv dowiedziałam się "rewelacji" o fotelikach tej marki - szczęśliwie dotyczyło to tych fotelików dla starszych dzieci, ale jednak.....Teraz może kupimy recaro, ale to jeszcze nic pewnego. Jesteśmy w trakcie szukania auta i dopiero jak je kupimy wybierzemy fotelik. M mówi, że chciałby kupić jakiś rekomendowany przez producenta auta, które kupimy. Natomiast moja znajoma kupiła ostatnio maxi cosi i w sklepie gdzie go kupiła sprzedawca, który jej go sprzedawał powiedział, że on by swojego dziecka w tym nie woził:szok:
 
reklama
ale recaro chyba jest 9-25?
a wszedzie pisza ze 9.-18 jest NAJ bezpieczniejsza i to tylem
czy isofixy mozna tylem montowac czy tylko przodem
podobno foteliki co dostaly juz 3 gwiazdki sa wmiare bezpieczne ale czy to wmiare wystarczy
tez nie mam pewnosci co do fotelika za 1000zł ciezki orzech. :nerd:
 
Do góry