reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
dokładnie każde dziecko inaczej sobie nabiera ciałka.. mój to sie wdał pewno w tatusia.. z reszta ja tez do drobnych nie należę.. więc psychicznie przygotowuję sie na to ze dziecko też będzie spore..
 
Mamusie - trzeba koniecznie nastawiać się pozytywnie!!! Stres wpływa niedobrze na dzieciątko i wolno się martwić na zapas.
Gienek - trzymam kciuki, nigdy nie wiadomo, jak będzie, ale: patrz punkt wyżej :-).

Ja chodzę do 2 lekarzy ;-). Jeden, bo mam bezpłatny abonament i badania w prywatnej! klinice - i co. Lekarz w pośpiechu zważył i zmierzył ciśnienie, zapytał, jak się czuję. Kiedy odpowiedziałam, że od kilku dni coraz gorzej, jakby nie dosłyszał!!! NIC, i do zobaczenia za miesiąc!!! Na parę dni przed terminem, bez badania posiewu, bez ustalenia, gdzie rodzić, itd. ZLEWKA.
Ale na szczęście drugi, oczywiście płatny, ordynator szpitala, co będę się w nim ciąć,
zbadał wszystko. Bez pytania dał zwolnienie jak daje od dawna. Powiedział o posiewie, USG i za 3 tyg ustalimy termin cięcia.
Obaj lekarze mają płacone za wizytę podobną kwotę. Ordynator poświęcił mi 25 minut - wyjaśniał, uspokajał. Ten drugi - olewacz - całe 5 minut (bo sporo jeszcze pacjentek czekało)! Kobiecie w 8 miesiącu ciąży...
Jak to widać dokładnie są tacy i tacy lekarze...
Mam nadzieję, że Wy wszystkie macie tego "mądrzejszego"...
 
ja jak poszłam na kase chorych żeby mi ciąze potwierdziła to pielęgniarka w okienku powiedziała ze do lipca nie ma terminu. ale jak chce to mnie prywatnie przyjmą.. ja odwróciłam sie na pięcie i poszłam.. wolę płacić za wizytę u konkretnego lekarza który wiem ze ma dyżury w szpitalu i dobra opinie i zajmie sie mna odpowiednio.. i dobrze zrobiłam bo koleżanka niedługo później sama wymieniła ta lekarke na mojego lekarza..
 
asiorrek lekarz mi to pobierał a za badanie płciłam 55 zł.. mi następne badane wypada przed samymi świętami więc już teraz dlatego mi to pobrał ;-)

gratulacje udanych wizyt i też jestem zdania że z tą wagą to duuuża ilość lekarzy się myli ;-)
 
Gratuluję udanych wizytek Życzę wszystkiego najlepszego nam wszystkim Aby dzieciaczki w naszych brzuszkach wytrzymały jak najdłużej i żeby po drodze nic złego się nie wydarzyło
 
reklama
caroline duzo wyszło ja płaciłam 35 zł
A to badanie powinna zrobić każda ciężarna ale nie jest to przymusem dla własnego spokoju by potem nie miec do siebie pretensji warto wydac
 
Do góry