reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Gratuluje udanych wizyt, wszystkim mamusiom :)
Indziorka tak na 1 stycznia mam termin ciekawe jak to bedzie :)

Melduje sie i tutaj po wizycie u laryngologa, a wiec nie ma przeciwskazan do naturalnego porodu, jak co roku mam robic kontrole,aparatu przynajmniej narazie nie musze miec bo nie ma tragedi jeszcze,a wiec wszytko dobrze :) Jedynie czego sie dowiedzialam, to ze mam bardzo sucho w nosie i dostalam masc na nawilzanie na noc, jak juz na watku styczniowym wspomnialam cala ciaze mam strasznie suche rece nie wiem czy wy tez tak macie? dzis specjalny krem nawet zakupilam bo juz mnie to draznic zaczyna teraz na zime robia sie jeszcze bardziej suche, pije bardzo duzo bo litr i pol to u mnie minimum dziennie, specjalnych kremow uzywam i nadal sucho, a teraz dowiaduje sie ze i w nosie hmmm mam nadzieje,ze to nie jakis objaw czegos zlego:/ a przed ciaza mialam bardzo tlusta cere co bylo dla mnie zgroza zyciowa teraz jest ladniejsza i powiedzialabym normalna bo sie juz nie swieci,ale sucha tez nie jest hmmm teraz sie zastanawiam czy to normalne??? :/
 
sylwiad super że wszystko ok :biggrin2: oby tak do końca ciąży już było :tak:
januarka cieszę się że wizyta również i tobie się udała ;-)


a ja dzisiaj odebrałam dodatkowe wyniki.. nie jestem na szczęście nosicielką GBS więc cieszę się bardzo bo tak zastanawiałam się dlaczego mnie wysłał na to badanie :szok: mam troszkę podwyższone i obniżone niektóre wartości w badaniu krwi ale mam nadzieję że nie na tyle żeby mi coś zagrażało ;-)
 
Sylwia super, że wizytka udana.....
Januarko i mnie się bardzo wysuszyła skóra.....zwłaszcza łokcie.....super, że nie ma pwskazań do naturalnego porodu.....
Caroline super, że nie ma paciorka...

A ja mój posiew mogę wyrzucić do kosza bo w sb był pobierany i go kurde schowałam do lodówki, a gdybym nie schowała to by było wsio oki.....i muszę jeszcze raz do gienka jechać grrrrrrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
Ciesze sie ze wizyty udane :)

Januarka- mi powysychaly starsznie stopy i nogi od kolan w dol, tez nie wiem czemu... smaruje je teraz intensywnie bo az patrzec nie moge. Ale nos i rece? Hmmmm:confused2:
 
Cześć dziewczyny choć rzadko zaglądam,to mam nadzieję,że mnie jeszcze pamiętacie. Widzę,że dzielnie się trzymacie :tak: czy któraś się już rozpakowała?Mam nadzieję,że nie,bo mamy termin na styczeń..Ja jeszcze daję radę,ale niestety są małe szanse,że będę styczniówką- mogę urodzić w każdej chwili, skurcze już są,napinanie brzuszka też, lekarze mówią,że urodzę w okolicach 36 tygodnia, no zobaczymy...bo szyjka nieźle się trzyma.U mnie wiele się dzieje mam cukrzycę ciążową i dermatozę ciężarnych, na szczęście wyszłam z anemii i niedokrwistości. Całuję Was mocno i za każdą trzymam kciuki!!!
 
Gratuluje wszystkim udanych wizytek:-):-):-) i powodzenia na jutrzejszych!!

Magda no właśnie ta organizacja tutaj to albo do d.... albo wszystko szybko, szkoda że u ciebie się tak ociągają, i jak tu masz odpoczywać jak co chwila do przychodni musisz latać?? chore....
Milusia śliczny syneczek:-)
januarka fajnie że jednak masz szanse na sn:))
gieniek za ciebie kciuki 3mam zaciśnięte!!


30.11
natal- 8.00 wizyta
januarka por.diabetologiczna
01.12
milusia wizyta i usg
03.12
Aninek godz. 12:30 sprawdzenie lozyska
04.12.
Alicja32 godz. 9:30
Indziorka godz. 9:30
05.12
Mila83 godz.13.00 usg
06.12
Muuuum_to_be godz. 9.00 wizyta u poloznej
M@linka godz. 10.45
ada1989 godz. 10:45 położna
agaagaaga14 godz.16.00 wizyta+usg
07.12
EmiliaM
godz 14.00 wizyta u poloznej
10.12
biłkabdg godz. 10:20usg+badanie ginekologiczne
11.12
Dorotqua godz.18:15 ważenie i mierzenie maleństwa
12.12
Magda_z_uk godz. 9.00 wizyta+usg
czarni ​godz.13:40 wizyta ktg
elisse ​godz.16:30
januarka wizyta+usg
13.12
gosia081145 godz 12:30 wizyta kontrolna
Marzenixx godz. 14:15
14.12
Kropka87 19:15
17.12
-caroline- godz. 16:00 wizyta
19.12
gosia081145 USG 13:50
 
Dzieki dziewczyny :) tez sie ciesze,ze z moim sluchem w miare ok :)
muuuum to be no tak w nosie sama zaskoczona bylam, ale rece to mam od samego poczatku ciazy bardzo suche, jak nigdy nawet w stresie sie nie poca jak kiedys :/ No coz zobaczymy czy mi masc pomoze i chyba zainwestujemy jednak w ten nawilzacz:)
-caroline- ja tez mam nieco we krwi podwyzszone lub obnizone wartosci plus minus1 ale caly czas lekarz mowi,ze to jest wporzadku.
gieniek Ja tez nie nwiem czy wytrwam do stycznia zwlaszcza ze termin mamy na 1wiec ciezko powiedziec, ale wroza mi wczesniejsze rozwiazanie no i maly juz cos tam uciska wiec tez sie juz nastawiam,ze na swieta moge urodzic :) My wlasnie zaczynamy 36 tydzien wiec jeszcze tydzien zebysmy wytrzymali a ciaza bedzie juz calkowicie donoszona wg lekarza wiec niema powodow do obaw. Wspolczuje dolegliwosci, ja tez cala ciaze niby sie dobrze czuje a od poczatku cos najpierw nadkwwasota objawiajaca sie kolataniami serca i szereg badan, teraz cukrzyca a do tego maluch moze byc zawiniety pepowina bo cos tam lekarz przyowazyl wiec ostatecznie porod i tak moze skonczyc sie cc, no i ten moj sluch felerny :/ Do tego czuje,ze biodra mi sie pomalu sypia, mam nadzieje ze na badaniu na paciorka jeszcze cos sie nie pojawi, bo tez juz zmeczona jestem.
A czy ja dobrze widze u ciebie beda blizniaczki??? Ale fajnie :))) Juz nieduzo ci zostalo wiec dasz rade i wszystko bedzie dobrze :) Powodzenia :)
 
reklama
Caroline z GBS mi lekarz powiedział ze to standardowe badanie przed porodem. na nosicielstwo paciorkowca. można o tym nawet nie weidziec ze sie go ma. jak sie go wykryje u cieżarnej to pozniej trzeba przed porodem jakieś antybiotyki wcinać zeby dziecko sie nie zarazilo.. ja termin na GBS mam dopiero 19 grudnia. bo stwierdził ze na początku grudnia nie ma sensu tego robić. a powiedz mi płaciłaś cos za to badanie. i czy pobierał ci to lekarz?
 
Do góry