reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

ja to chyba tak normalnie przytyłam. startowałam z wagą 53kg przy 173cm wzrostu i dzis rano się ważyłam i wyskoczyło 60kg. tylko że ja bym nie chciała już wracać do 53kg tylko sobie z 3-4kg dodatkowe zostawić. zobaczymy jak to się skończy.
jedyne co mnie przeraża to cellulitis na udach! straszny mi wyskoczył! :szok:
 
reklama
Mila nie martw się ja też mam, ale z tego co mi wiadomo to wina hormonów albo wody która się zatrzymała, nawet jeżeli dużo nie przytyłaś to miał prawo się pojawić. Z tego co mi wiadomo zniknie po ciąży:tak: Zapewne to nie jest cellulit tłuszczowy tylko wodny więc szybko się z nim uporasz ;-)

P.S cellulit a cellulitis to dwie różne rzeczy:-) i nie czepiam sie tylko tak dla ogólnej informacji:-p

cyt. "Cellulit pochodzi od francuskiego słowa cellulité. Jest to przede wszystkim problem kosmetyczny i objawia się jako „skórka pomarańczy", czyli pofałdowanie i grudkowatość skóry przypominające powierzchnię tego owocu."

cyt."Cellulitis oznacza natomiast zapalenie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Nazwa pochodzi z łaciny, a końcówka -itis wskazuje na zapalenie. W około 80% przypadków jest ono spowodowane zakażeniem bakteryjnym: paciorkowcem lub gronkowcem. Cellulitis to problem dermatologiczny, który leczy się antybiotykami."
 
Witam dzi bylam na wizycie malutki ma 780g i 33 cm ogólnie jest mały przesunąl sie termin na 4 luty ale ja i tak z wami zostane.
przytylam ogólnie 8 kg
BB 27 SEM_13.JPG
 
flamandka moze i malutki, ale jaki sliczny!!! A tutaj nie przesuwaja terminow, trzymaja sie tych co byly wyznaczone jakos w 12 tygodniu. I dobrze, bo by mi sie moglo pojscie na macierzynski przesunac. Ciekawa jestem jaka duza juz moja Zuzia. A wedlug naszego suwaczka na 26 tydzien, to Twoja dzidzia jest ponad norme.
 
Flamandka- gratulacje sliczny maluch!!!
Aninek a ty jeszcze dlugo na wizyte musisz czekac?? ja ide teraz we wtorek i bede chciala zeby usg zrobil, bo jak nie teraz to bede musiala do 30 ktoregos tygodnia czekac !! a chce na 100% pewnosc miec ze ubrania neibieskie nie zamienie na rozowe :tak:
Milej niedzieli i udanych poniedzialkowych wizyt!!!!1
 
reklama
Do góry