reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Jakusia biorę dowcipnie luteinę i nie zauważyłam, bym bardziej przybierała na wadze. Damy radę z powrotem do formy.

flamandka śliczne zdjęcie. Twarzyczkę ładnie widać. Ja myślę, że nie chcesz od nas uciekać ;-) nigdy nie wiadomo, kiedy nasze maluszki będą chciały się pojawić.

natal84 ja poprosiłam o usg, by poznać płeć i zrobił mi bez problemu.

skorupka84 udanej wizyty.

23.10
Natal84 godz. 8.00 (usg?)
EmiliaM godz. 13:00
M@linka godz. 15.00(usg)
24.10
Magda_z_uk godz. 9.40 (USG + wizyta)
Dotka godz. 19.00
25.10
M@linka godz. 9.15
Marzenixx godz. 9:15
ada1989 godz. 9.30 położna
agaagaaga14 godz.16.00 wizyta+usg
Afja-Anetkagodz. 18:20 wizyta + usg
26.10
martex2009 godz. 09:20 usg
Indziorka godz. 13:40 wizyta(+USG?)
27.10
Milusia godz. 10:00 wizyta+USG
29.10
Szylwias
godz. 17:00
monika2222 godz. 16.00
01.11
martex2009 godz. 13:30 wizyta
06.11

Alicja32godz.9.30
07.11
Deszczyk godz 13:00 USG
caroline godz 16:30 wizyta
08.11
Deszczyk godz. 11:40 wizyta
12.11
biłkabdg godz. 10.20 - ginekolog +USG
15.11.
elisse godz. 8.30
Czarni godz.12.50
20.11
Indziorka godz. 14:00 wizyta(+Usg?)
28.11

ada1989 godz. 9.10 sprawdzenie łożyska
30.11
baska201 godz.10.30 (wizyta + USG)
 
natal ja bede miec USG dopiero 3 grudnia, zeby sprawdzic czy lozysko sie przesunelo do gory. Gdyby nie to, to juz bym nie miala zadnego USG. Tutaj standardowo robia tylko 2 - jakos w 12 tygodniu i potem polowkowe, na ktorym mi powiedzieli plec i tyle, juz pozniej nie widzialam mojej krolewny. Licze na to, ze dobrze okreslili plec i ze Zuzi juz nic nie wyrosnie miedzy nogami :-p Zazdroszcze Wam, ze tak czesto chodzicie podgladac swoje malenstwa.
 
aninek ja naliczyłam ostatnio, że widziałam mojego szkrabulka na USG łącznie: 8 razy - tyle ile miałam wizyt :tak:
I powiem Ci, że to cieszy niesamowicie widzieć każdy etap jego rozwoju.


ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANYCH WIZYT :-)
 
Flamandka śliczne zdjęcie maluszka! Taki słodziutki:-) Gratuluję.
Zgadzam się z Aninek, że termin porodu jest najbardziej wiarygodny ten z usg ok 12 tc. Później dzieci rosną bardzo różnie:tak:


Co do gubienia wagi, to ja już nie jestem taką optymistką. W pierwszej ciąży mi wszyscy mówili, że szybko zgubię, że dziecko najważniejsze....Okazało się jednak, że jakoś ta waga tak łatwo nie spadała:eek: Wam dziewczyny życzę oczywiście wzrostów wagi jak najbardziej odpowiednich, a później szybkiego powrotu do formy:-) W razie co, to do Was dołączę na wątku o odchudzaniu w styczniu, bo wciąż mam coś do zgubienia;-)


Powodzenia dziewczyny na jutrzejszych wizytach!
 
aninek, tutaj robią tylko 3 usg (12tc, połówkowe i 34tc) i ja też mam ostatnie na początku grudnia. mi na połówkowym powiedzieli płeć, ale ponieważ chciałam na 100% potwierdzić, to poszłam prywatnie jak byłam w Polsce. tutaj 4d to minimum 120 eur a w Warszawie zapłaciłam chyba 170zł, a normalne 2d cos koło 100 kosztowało. także jak teraz będziesz w Polsce, to idź podejrzeć maleńką :)

skorupka, trzymam kciuki za wizytę!
 
Aninek zazdroszcze ze jeszcze dzidziunie zobaczysz w grudniu. Ja mam jutro wizyte u poloznej ale jakos sie tym nie ekscytuje, ostatnio ja widzialam 10 tyg temu.. jedyne co to fajnie bo posluchamy bicia serduszka. I standardowo krew, mocz, cisnienie i chyba mierzenie brzucholka zeby sprawdzic czy dobrze rosnie.

Powodzonka jutro dziewczyny
 
Ja jestem po dzisiejszej wizycie, i muszę powiedzieć, że moja lekarka była trochę zmartwiona tak szybkim wzrostem mojej wagi:-( Jutro mam koniecznie zrobić badania mocz i krew, ciśnienie też mam dość wysokie - mam nadzieje, że to nie zatrucie. No i kazała dietę trzymać bez soli nie smażone itd.No i zalecana herbatka z pokrzywy na zatrzymanie wody. Moja dzidzia też przybrała na wadze:-) Miesiąc temu jak byliśmy na wizycie to miała 876g a teraz już 1300g :-) Kurcze i ma podobno długą kość udową nie wiem co to oznacza, ale to chyba dobrze, bo moja lekarka od razu by reagowała.

Dajcie znać dziewczyny jak rosną Wasze Maleństwa bo strasznie ciekawa jestem;-)

No i oczywiście trzymam kciuki za Wasze wizyty!
 
reklama
Aninek no to łączę się z Tobą bo ja tez będę miała usg po to by łozysko sprawdzić z tym że ja 28.11:-) i tez to będzie moje ostatnie usg. W sumie będę miała 4- na 12tyg, połówkowe, potem to drugie niby dokończenie połówkowego i ostatnie przede mną:-)

życze udanych wizytek jutro!:-)
 
Do góry