reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

Gratulacvje udanych wizyt i powodzenia na nastepnych!!!
Dzieczyny ja tam mam to gdies juz przestalam sie przejmowac , bede walczyc po porodzie, teraz widocznie tak ma byc!! :tak:
 
reklama
martinek przytyłaś tyle co ja, tylko mi parę tygodni jeszcze zostało do 30 tygodnia.

Dorotqua weźmiemy się wszystkie za siebie i raz dwa zrzucimy większość zbędnych kilogramów.

lanjaa, sylvanas
mam podobne z wagą. Teraz zaczęłam trochę więcej przybierać. Z jedzeniem się nie ograniczam i jem na co mam ochotę.

U mnie na wizycie wszystko w porządku. Lilianka waży 900 gram i termin porodu mam cały czas nie zmieniony na 25 stycznia. Podczas badania stwierdziła, że pora na poranną gimnastykę. Kolejna wizyta dopiero za miesiąc.
 
Gratuluję udanych wizyt:-)

Elisse widze, że mamy to samo imię dla dziewczynki:tak:tylko u mnie jeszcze jedna wielka nieznajoma;-)

A co do wagi to ja jestem załamana.. Mam juz 9kg na + - a miało być inaczej.. Najgorsze, że nie opycham się jakoś szczegulnie.. W ogole jem jak przed ciązą - więc nie wiem skąd te moje kg.. Choć na tym etapie z Lena miałam już chyba z 15kg - ale wtedy to sie objadałam jak mogłam..
Mam nadzieje, że szybko zleca te kg..
Zreszta jestem opuchnięta - zaczyna się znowu.. Stopy mam jak poduszki takie wielkie i łydki też zaczynaja..
Ahh uroki ciązy:zawstydzona/y:
 
baśka201 nie znacie jeszcze płci? Lilianka to ładne imię :-D damy radę z tą wagą. Ja zaś wolałabym więcej przytyć. Na początku ciąży przy wzroście 167 cm ważyłam 48 kg. Każda z nas chciałaby coś zmienić. Damy radę ;-)
 
gratuluje udanych wizytek:-)

laski, ta wagą to się tak nie przejmujcie, jedna przytyje więcej druga mniej, to normalne:tak: a i tak przy maluszkach i nieprzespanych nockach najpewniej większość wagi zejdzie:) ja sama się troche obawiałam bo teraz mam większy brzuch i szybciej przybieram niż na tym etapie w pierwszej ciąży ale postanowiłam się nie przejmować, od początku ciąży zważyłam się chyba ze 2 razy i mam spokój:)
 
Cześć Dziewczyny:-) Jestem tu nowa, Pisze bo muszę swoje rozczarowanie i rozżalenie gdzieś "wylać" Jak tak czytam, że tyjecie po 5kg to mnie to aż przeraża. Ja startowałam z wagą 63kg wzrost 168 i jeszcze cztery dni temu w 29tc miałam niecałe +8kg a w ciągu 4 ostatnich dni mam już +11kg!!!!:shocked2: Moja waga to 74kg!!! Nie wiem co sie dzieje, staram się jeść normalnie zawsze miałam problem z szybkim przybieraniem, no ale bez jaj 3kg w 4 dni:/ Jestem na luteinie od prawie początku ciąży najpierw pod język a teraz dowcipnie. Myślicie, że to może być przyczyną?

Wizytę u lekarza mam w poniedziałek może moja lekarka zdradzi mi tajemnice mojego przybierania:-(
 
Ostatnia edycja:
jukisia.. ja w ciagu 3 tygodni przytyłam chyba 6 lub 7 kg (ogólnie 13,5 kg do przodu).. na to niestety nie ma reguły..
Myśl tylko o tym że dzidzia zdrowa a będzie wszystko ok.. ja na początku nie tyłam.. miałam prawie bezwodzie, a później zaczęłam przybierać na wadze to i mała urosła i dużo wód płodowych przybyło więc ta nasza waga to nie sam tłuszczyk ;-) ja też byłam na luteinie i to też swoje daje niestety.. ale 'w zamian' za zdrowego maluszka mogę nawet i 30 kg przytyć bo zdrowe dziecko najważniejsze a wagę można zawsze zrzucić także głowa do góry i ciesz się ciążą kochana! ja osobiście znam przypadki gdzie dziewczyny przytyły w ciąży 25-30 kg a jak dziecko urodziły to nawet nie wiedziały kiedy te kg zgubiły i ludzie ich na ulicy nie poznawali bo tak schudły..
damy radę - będziemy się tu forumowo odchudzać :-D
 
reklama
Do góry