reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

reklama
My dzis wieczorem idziemy na usg to bedziemy wiedziec na 100% kiedy to dzidzia ma sie zamiar na swiat wybierac:tak: Chociaz z ella mi lekarz wyznaczyl termin na 20 marca, ja mowilam na 29 no i urodzilam 29:-D:-D Teraz tez mi sie wydaje, ze nie wczesniej niz 18-tego no ale niby ma byc 9! Zobaczymy kto ma racje tym razem;-)
 
reklama
Jeśli chodzi o mój termin porodu, to strasznie ciężko jest mi powiedzieć, przeróżnie mi wychodzi, miesiączki mam bardzo nieregularne, więc wg OM ciężko ustalić termin, ale tak mniej więcej zarówno wg OM i USG termin wychodzi mi na ok 10 stycznia.
 
Do góry