reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe terminy

Kluliczku Kochany melduję sie na Styczniówkach!!
Termin wg BB przy cyklach 30 dniowych to 21.01.2009r. (fajnie by bylo bo ja jestem z 14.01 a mezus z 28.01) -zimowa rodzinka;-) Tak jak pisze to jest przyblizony termin bo cykle moje to 30-37 dniowe... wiec moze w podskokach nawet przełom styczen/luty bedzie!
 
reklama
ja tez się melduje i prosze o poprawienie .. termin wg. OM 7 styczen a wg USG 20 styczeń........ niezła rozbiezność..... co?
 
witam ja mam termin według moich obliczeń na 26.01.2009 a na usg idę dopiero 26 czerwca wiec będę wiedziała dokładnie
 
reklama
Do góry