reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Jak samopoczucie dziewczyny? Jakoś cicho tutaj, domyślam się, że więcej się udzielacie na prywatnej grupie.

Ta pogoda mnie dobija 🥵
Wróciły nudności i czuję się osłabiona.
Oprócz tego płakałam dzisiaj 3 razy 🤣
Trzeci raz ze szczęścia, jak mały zaczął się wiercić. I chociaż nie planowałam tej ciąży, wręcz byłam przerażona jak się dowiedziałam, to nie ma nic piękniejszego niż ruchy maluszka pod sercem 🥲
+ Chyba hormony mocno buzują, strasznie się rozklejam 🤣
 
reklama
Jak samopoczucie dziewczyny? Jakoś cicho tutaj, domyślam się, że więcej się udzielacie na prywatnej grupie.

Ta pogoda mnie dobija 🥵
Wróciły nudności i czuję się osłabiona.
Oprócz tego płakałam dzisiaj 3 razy 🤣
Trzeci raz ze szczęścia, jak mały zaczął się wiercić. I chociaż nie planowałam tej ciąży, wręcz byłam przerażona jak się dowiedziałam, to nie ma nic piękniejszego niż ruchy maluszka pod sercem 🥲
+ Chyba hormony mocno buzują, strasznie się rozklejam 🤣
Samopoczucie do bani, głowa mnie łupie strasznie, za gorąco :(

Ja też czasami płaczę z byle powodu, aż mnie to wkurza 🤣
 
Jak samopoczucie dziewczyny? Jakoś cicho tutaj, domyślam się, że więcej się udzielacie na prywatnej grupie.

Ta pogoda mnie dobija 🥵
Wróciły nudności i czuję się osłabiona.
Oprócz tego płakałam dzisiaj 3 razy 🤣
Trzeci raz ze szczęścia, jak mały zaczął się wiercić. I chociaż nie planowałam tej ciąży, wręcz byłam przerażona jak się dowiedziałam, to nie ma nic piękniejszego niż ruchy maluszka pod sercem 🥲
+ Chyba hormony mocno buzują, strasznie się rozklejam 🤣
Chyba wszystkie trochę dobija pogoda 🙈 nic nie poradzimy 🤷 ruchy faktycznie są niesamowite 🙂
 
Aa i jeszcze jedno. Czy on się tak "przemieszcza" czy coś ze mną nie tak? Może głupie pytanie, pierwsza ciąża, jestem zielona 🙈
UWAGA ZDJĘCIE 🤣
 

Załączniki

  • 20240814_001203_resize_45.jpg
    20240814_001203_resize_45.jpg
    709,7 KB · Wyświetleń: 38
O

Oczywiscie, że się przemieszcza 😁 w 8 miesiącu będziemy błagać te dzieci , y głowę i nogi schowały trochę, bo robią kwadratowy brzuch 🤣
Haha to dobrze 🤣 dzięki bo już panikowałam, że coś z moją macica nie tak 🤣🤣🤣 typowa blondynka 🙈🤣

Mój synek póki co upodobał sobie "wypychać " lewą stronę 🤣
 
Aa i jeszcze jedno. Czy on się tak "przemieszcza" czy coś ze mną nie tak? Może głupie pytanie, pierwsza ciąża, jestem zielona 🙈
UWAGA ZDJĘCIE 🤣
Szybko poczułaś ruchy jak na pierwszą ciążę 🤩 ja z córką to dopiero koło 22/23 tc, już wszyscy wokół pytali czy czuję, że już powinnam itd. pamiętam jak irytowały mnie te pytania, bo już wiadomo chciałam je poczuć a dłużej trzeba było poczekać 😄
 
Szybko poczułaś ruchy jak na pierwszą ciążę 🤩 ja z córką to dopiero koło 22/23 tc, już wszyscy wokół pytali czy czuję, że już powinnam itd. pamiętam jak irytowały mnie te pytania, bo już wiadomo chciałam je poczuć a dłużej trzeba było poczekać 😄
Noo też byłam w szoku, moja mama tak samo jak się pochwaliłam 😂 to był dokładnie 16t. Teraz 17+5 i już coraz częściej i dłużej 😊

Wcale się nie dziwię, ja czekałam na to od dnia kiedy się dowiedziałam o ciąży 🤣🙈
 
reklama
Jak samopoczucie dziewczyny? Jakoś cicho tutaj, domyślam się, że więcej się udzielacie na prywatnej grupie.

Ta pogoda mnie dobija 🥵
Wróciły nudności i czuję się osłabiona.
Oprócz tego płakałam dzisiaj 3 razy 🤣
Trzeci raz ze szczęścia, jak mały zaczął się wiercić. I chociaż nie planowałam tej ciąży, wręcz byłam przerażona jak się dowiedziałam, to nie ma nic piękniejszego niż ruchy maluszka pod sercem 🥲
+ Chyba hormony mocno buzują, strasznie się rozklejam 🤣
Ja już od pewnego czasu jestem w trybie "byle przetrwać to lato" 🙈😄 codziennie rano pierwsze co robię to wchodzę w prognozę pogody, bo wiem że od niej będzie uzależniony mój stan tego dnia 😂
Jutro kończę 20 tc, moje dziecko jest bardzo ruchliwe w brzuchu jak na ten okres porównując z pierwszą ciążą aż boję się pomyśleć co będzie później 😅
 
Do góry