reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Tak ☺️ dlatego ja nie wiem jak wytrzymam jak będę miała wizyty co miesiąc...Bo chyba zazwyczaj co tyle się chodzi do lekarza na tym dalszym etapie. Jak u Was to będzie wyglądać jeśli będziemy juz po prenatalnych i oczywiście wszystko będzie z nimi w porządku? Myślałyście już o tym jak często odwiedzać ginekologa od tego 3 miesiąca?
ja się zdaję na moją doktor
jak to mawiam jej : ona jest szefem :) a ja tylko wykonuję jej polecenia
nie znam się na tym fachu :) a jej ufam , jak karze mi tak przychodzić to będę tak przychodziła , narazie nic nie rozmawiałyśmy na ten temat
 
reklama
Tak ☺️ dlatego ja nie wiem jak wytrzymam jak będę miała wizyty co miesiąc...Bo chyba zazwyczaj co tyle się chodzi do lekarza na tym dalszym etapie. Jak u Was to będzie wyglądać jeśli będziemy juz po prenatalnych i oczywiście wszystko będzie z nimi w porządku? Myślałyście już o tym jak często odwiedzać ginekologa od tego 3 miesiąca?
Mój już chciał proponować za miesiąc wizytę ale zapytałam czy może za 2 tygodnie to się zgodził 😂 ale później już chyba wyjdzie co miesiąc i nie wiem jak to będzie ale też mi się wydaje że po tym 12 tygodniu i po prenatalnych będę spokojniejsza. Tak wyczekuje tego
 
Cześć Dziewczyny,
Nawet nie wiecie jak mnie uspokoilyscie, że Wasze mdłości też ustępują. U mnie (9+6) dokładnie tak samo, piersi w jeden dzień bolą w drugi nie, oczywiście też miewam stracha czy z dzieckiem wszystko ok, a wizyta dopiero za tydzień 😕
Ja się umawiam teraz co dwa tygodnie dla poczucia spokoju i pewnie po prenatalnych dłuższe przerwy 🙂
 
reklama
Czy takie niskie ciśnienie jest normalne ? Pocieszcie mnie ze tak i nie jestem sama
 

Załączniki

  • bb708568-b5db-4295-8a2f-314d99069d48.jpeg
    bb708568-b5db-4295-8a2f-314d99069d48.jpeg
    52,8 KB · Wyświetleń: 22
Do góry