reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
A to nie jest tak ze powinno teraz być znacznie więcej? Ze teraz wynik odpowiada 5-6 tydzień? Porównałam sobie pierwsza ciąże i tam wynik znacznie wyższy 🙈 wiem ze każda ciąża inna ale jednak głowy nie mogę uspokoić… a może faktycznie ja to źle interpretuje
A to nie jest tak ze powinno teraz być znacznie więcej? Ze teraz wynik odpowiada 5-6 tydzień? Porównałam sobie pierwsza ciąże i tam wynik znacznie wyższy 🙈 wiem ze każda ciąża inna ale jednak głowy nie mogę uspokoić… a może faktycznie ja to źle interpretuje
Pewnie zauważyłaś, że normy zazębiają się, dlatego niemożliwe jest dokładne ustalenie tygodnia ciąży wyłącznie na podstawie badania laboratoryjnego. Proszę mi się nie stresować 😀
 
No dobra oficjalnie zaczynam się stresować przed jutrzejszą wizyta 😬 będzie 9+1 równo 3 tyg po pierwszej wizycie, odliczałam już od tygodnia 😩 niby brzuch trochę wylazł, cycki urosły ale nadal jest ten stres czy wszystko aby na pewno się dobrze rozwija 😩 wizyta dopiero na 15.40 więc w pracy pewnie zniosę jajko 😃
 
Ostatnia edycja:
No dobra oficjalnie zaczynam się stresować przed jutrzejszą wizyta 😬 będzie 9+1 równo 3 tyg po pierwszej wizycie, odliczałam już od tygodnia 😩 niby brzuch trochę wylazł, cycki urosły ale nadal jest ten stres czy wszystko aby na pewnie się dobrze rozwija 😩 wizyta dopiero na 15.40 więc w pracy pewnie zniosę jajko 😃
Trzymam kciuki!
 
Dzięki dziewczyny bo już od zmysłów odchodziłam… a mąż mówił idź na usg… to ja nie… zrobię po swojemu i mam 🙈
 
Słuchajcie a czy macie już jakieś typy na imię? 🥰
Ja w 1 ciąży wiedziałam od zawsze jak dam na imie synkowi czy córeczce.
Mamy synka wiec jeśli będzie teraz dziewczynka będzie Anielka.
A dla chłopca nie wiem, moje jakieś typy to Nikos i Antoś, może Wojtuś 😁
Ja imiona wybrałam już kilka lat temu gdy jeszcze nie wiedziałam czy i kiedy moje marzenie o byciu mamą się spełni🙂.
Dla dziewczynki Ludmiła, a dla chłopca Emil🙂❤.

Tak w ogóle to bardzo dawno się nie udzielałam ale czytam wasze wpisy codziennie i trzymam mocno kciuki za nas wszystkie i nasze skarby!

Kolejną wizytę mam dopiero 10.06, więc czekam na Nią z niecierpliwością!
 
Dzięki dziewczyny bo już od zmysłów odchodziłam… a mąż mówił idź na usg… to ja nie… zrobię po swojemu i mam 🙈
Mądry mąż. 😀 warto czasem posłuchać kogoś kto ma trochę większy dystans do sprawy, a wiemy że chce dla nas jak najlepiej.
No i nie stresuj się póki nie masz powodu. Poronienia na tym etapie to zaledwie kilka procent i z każdym dniem ryzyko jest coraz niższe!
A szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!!! Nie serwuj Maleństwu takiego stresu! A przecież jeżeli miałoby się coś źle skończyć to i tak tego nie zmienisz...
I nigdy nie będzie takiego dnia, że już ryzyka nie będzie. Najpierw będziemy się martwić 9 miesięcy, żeby zdrowe było, a potem 18 lat bo do domu nie wrócił na dwudziestą.🙃
Także idź na to zwolnienie i czekaj spokojnie na wizytę!
 
reklama
Do góry