reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja robiłam wczoraj i dzisiaj odebrałam. Jedynie co to nie mam jeszcze różyczki i w sumie nie zapytałam kiedy będzie może jutro się dowiem. No i na grupę krwi też muszę poczekać kilka dni ale do wizyty we wtorek na pewno już będzie wszystko. Więc myślę że tyg wcześniej warto zrobić na spokojnie :)
Ja dzisiaj dorobilam do IgM cmv i mówiła że popołudniu wynik ale niestety nic nie ma .....
 
reklama
Ja robiłam wczoraj i dzisiaj odebrałam. Jedynie co to nie mam jeszcze różyczki i w sumie nie zapytałam kiedy będzie może jutro się dowiem. No i na grupę krwi też muszę poczekać kilka dni ale do wizyty we wtorek na pewno już będzie wszystko. Więc myślę że tyg wcześniej warto zrobić na spokojnie :)
grupę krwi badałam po poronieniu więc mi to odchodzi ale fakt czeka się kilka dni 😐 czyli się spokojnie wyrobie 😉
 
I bez zarodka i serducha założył Ci kartę ciąży? Co to za lekarz 🤦🏻‍♀️ ja jeszcze nie mam założonej, mimo iż potwierdzone że ciąża żywa, na następnej wizycie mi pewnie założy ale to już będzie 9+1 🤷🏻‍♀️ dobrze że następna wizytę masz za tydzień, oby do tego czasu coś się pojawiło 🤞
Mi też lekarz nie założył karty ciąży a był już 7tc i zarodek 1cm. Więc będę miała kartę na następnej wizycie czyli to będzie już około 10tc.
 
Dziewczyny, jeszcze a propos rosnacych brzuszków ciazowych vel :D "wzdeciowych", to czy macie moze do polecenia jakis sklep online,gdzie można kupic jakies przyzwoite leginsy,ktore wygladaja tak wiecie w miare "do ludzi"?:D chyba ze macie moze inne patrnty na wygodne spodnie na brzuch,tez z przyjemnoscia poslucham rad😄
 
Dziewczyny, jeszcze a propos rosnacych brzuszków ciazowych vel :D "wzdeciowych", to czy macie moze do polecenia jakis sklep online,gdzie można kupic jakies przyzwoite leginsy,ktore wygladaja tak wiecie w miare "do ludzi"?:D chyba ze macie moze inne patrnty na wygodne spodnie na brzuch,tez z przyjemnoscia poslucham rad😄
Ja wszystko ciążowe kupuje na vinted. 😊 nawet rzeczy z metkami 😊
 
Hej :) 🙋‍♀️
Witam się trochę ostrożnie. Jestem po ciąży biochemicznej i już jedno forum tutaj „zaliczyłam”…
Dzisiaj po ponad tygodniowym przeciąganiu zrobiłam test No i są dwie krechy jak nic🙈 Według aplikacji Flo mam 4 tyg + 6 dni.
Przez wydarzenia z marca jakoś nie potrafię się cieszyć z tego, bo w głowie ciagle myśl, że znowu się nie utrzyma eh… W przyszłym tyg myślę przejść się na betę i sprawdzić jak to wygląda od tej strony.
Termin z aplikacji 28.01
E567F04B-5D70-4CCA-8D5E-F0FEF460A33A.jpeg
 
Dziewczyny a czy któraś z was ogólnie czuje się tak jakby nie była w ciąży? Ciagle mam takie głupie uczucie, jakby nie to mega zmęczenie to żadnych innych objawów brak. Czasami się aż zapominam ze w tej ciąży jestem i mąż mówi weź trochę uważaj na siebie a ja no tak tak, zapomniałam 😅

A co do ciążowego brzuszka ja tam chce jak najdłużej by nie było widać. Ja przez brzuch choc jakiegoś dużego nie miałam to skończyłam u fizjo z takimi bólami pleców ze płakałam :( poza tym z brzuchem jest ciężko… założyć buty czy nawet ogolić nogi… wstać z łóżka nie wspomnę. Mam nadzieje ze tym razem brzuch wyskoczy jeszcze później niż w 1 ciąży 😅😜
Ja narazie bez żadnych objawów poza bardzooo delikatną tkliwością sutków. Ale w sumie to dobrze bo w piątek mój osobisty panieński, a za tydzień wesele 👰🤵
 
Dziewczyny, jeszcze a propos rosnacych brzuszków ciazowych vel :D "wzdeciowych", to czy macie moze do polecenia jakis sklep online,gdzie można kupic jakies przyzwoite leginsy,ktore wygladaja tak wiecie w miare "do ludzi"?:D chyba ze macie moze inne patrnty na wygodne spodnie na brzuch,tez z przyjemnoscia poslucham rad😄
W pierwszej ciąży najlepiej sprawdziły mi się legginsy z lidla :)
 
reklama
Dziewczyny, jeszcze a propos rosnacych brzuszków ciazowych vel :D "wzdeciowych", to czy macie moze do polecenia jakis sklep online,gdzie można kupic jakies przyzwoite leginsy,ktore wygladaja tak wiecie w miare "do ludzi"?:D chyba ze macie moze inne patrnty na wygodne spodnie na brzuch,tez z przyjemnoscia poslucham rad😄
mega wygodne spodnie właściwie jegginsy kupiłam w C&A . Są z wysokim stanem, mega elastyczne . Polecam 😉
 
Do góry