reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Byłam na tym USG. Wszystko wporzadku ciąża jest jak to powiedział lekarz wielkość zarodka odpowiada wiekowi ciąży. Ale ewidentnie nie będę chodzić do tego lekarza. Mówię że zrobiłam betę a ona do mnie że to mało przydatne bo i tak to tylko określa że ciąża jest i nic poza tym z tego badania nie wynika.
 
Witam.
Wygląda na to, że i ja będę styczniowa mamą. :) to będzie mój trzeci maluszek obie ciąże poprzednie były problemowe przez co bardziej się stresowałam niż cieszyłam. Chciałabym chociaż tym razem móc cieszysz się tym stanem. W domu córcia 8 lat i synek 4. Ciąża trochę z zaskoczenia- planowaliśmy dopiero w przyszłym roku. Dzisiaj 4t5d Beta z poniedziałku 847 i z dzisiaj 1649.
Pozdrawiam wszystkie serdecznie!
 
Dziewczyny a czy któraś z was ogólnie czuje się tak jakby nie była w ciąży? Ciagle mam takie głupie uczucie, jakby nie to mega zmęczenie to żadnych innych objawów brak. Czasami się aż zapominam ze w tej ciąży jestem i mąż mówi weź trochę uważaj na siebie a ja no tak tak, zapomniałam 😅

A co do ciążowego brzuszka ja tam chce jak najdłużej by nie było widać. Ja przez brzuch choc jakiegoś dużego nie miałam to skończyłam u fizjo z takimi bólami pleców ze płakałam :( poza tym z brzuchem jest ciężko… założyć buty czy nawet ogolić nogi… wstać z łóżka nie wspomnę. Mam nadzieje ze tym razem brzuch wyskoczy jeszcze później niż w 1 ciąży 😅😜
Mi jak się skończył 7 tydzień to dopiero zaczęły się delikatne mdłości rano. Wcześniej bolał mnie brzuch i piersi a teraz brzuch w ogóle a piersi tylko jak mnie mąż za mocno przytuli 😁 generalnie większość dnia czuje się jakby mi nic nie było, biegam po schodach, jem wszystko, nie sikam nawet częściej niż przed ciąża....
 

Załączniki

  • 371B764E-DC8A-4A61-BB9A-C72E7EE648A5.jpeg
    371B764E-DC8A-4A61-BB9A-C72E7EE648A5.jpeg
    124,2 KB · Wyświetleń: 66
Złe napisałam. Chodziło ze pęcherzyk ciążowy ma 0,92 cm 🙈
I bez zarodka i serducha założył Ci kartę ciąży? Co to za lekarz 🤦🏻‍♀️ ja jeszcze nie mam założonej, mimo iż potwierdzone że ciąża żywa, na następnej wizycie mi pewnie założy ale to już będzie 9+1 🤷🏻‍♀️ dobrze że następna wizytę masz za tydzień, oby do tego czasu coś się pojawiło 🤞
 
reklama
Odebrałam dzisiaj wyniki badań krwi i tak jak myślałam mam przewalone TSH i to dosyć sporo bo aż 4,17, przy normie w 1trym do 2,3.... Także wjeżdża większa dawka Euthyroxu. Też wyszło mi pozytywne CMV ale tylko IGG więc chyba spokojnie, bo mam przeciwciała ale choroba nie jest reaktywna. No i mam bakterie w moczu i leukocyty, ale to zawsze mam i nie mam żadnych objawów zakażenia dróg oddechowych, więc nie wiem czy z tym się coś robi 🤷🏻‍♀️
Bardzo ucieszyła mnie glukoza bo wyszła tylko 76, a bałam się cukrzycy ciążowej ze względu na moją IO. Czekam jeszcze na wynik cytologii oby tam było czysto 🤞
 
Do góry