reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Wiesz że cały czas nie ma ....:(
Internetowo sprawdzasz? W poprzedniej ciąży miałam taka sytuację, jednego badania dość długo nie było, w końcu pojechałam do labo i okazało się, że to badanie tylko papierowo wydają. Wynik był dawno, pani w labo nie informowała mnie, że trzeba osobiście odebrać.
 
Internetowo sprawdzasz? W poprzedniej ciąży miałam taka sytuację, jednego badania dość długo nie było, w końcu pojechałam do labo i okazało się, że to badanie tylko papierowo wydają. Wynik był dawno, pani w labo nie informowała mnie, że trzeba osobiście odebrać.
Pytałam czy będzie w necie i mówili że tak z tego samego dnia. Jak dzwoniłam na infolinie to mówią że muszę cieprliwie czekać.
 
Po wizycie 18.05 okazało się,że to 4t6d pęcherzyk był pusty, kolejne wizyta za tydzień. Oby była tam dzidzia...eh...Szukam pomocy...jak załagodzić niestrawność? Od kilku dni dokucza mi bardzo nieprzyjemny był żołądka,brzucha znacznie nasilający się po jedzeniu...czy ktoś zna jakiś sposób?
4 tydzień to jeszcze wcześnie. Nie stresuj się, u mnie w pierwszej ciąży w 6tc jeszcze zarodka nie było.
 
Po wizycie 18.05 okazało się,że to 4t6d pęcherzyk był pusty, kolejne wizyta za tydzień. Oby była tam dzidzia...eh...Szukam pomocy...jak załagodzić niestrawność? Od kilku dni dokucza mi bardzo nieprzyjemny był żołądka,brzucha znacznie nasilający się po jedzeniu...czy ktoś zna jakiś sposób?
Musisz jeść mniejsze porcje l, a częściej i nie pić w trakcie posiłku. To zalecenia od mojej lekarki. Mi się niestety refluks nasilił, bo musiałam odstawić leki, które do tej pory na to brałam.
 
reklama
Do góry