reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Po wizycie 18.05 okazało się,że to 4t6d pęcherzyk był pusty, kolejne wizyta za tydzień. Oby była tam dzidzia...eh...Szukam pomocy...jak załagodzić niestrawność? Od kilku dni dokucza mi bardzo nieprzyjemny był żołądka,brzucha znacznie nasilający się po jedzeniu...czy ktoś zna jakiś sposób?
 
Dziewczyny, jeszcze a propos rosnacych brzuszków ciazowych vel :D "wzdeciowych", to czy macie moze do polecenia jakis sklep online,gdzie można kupic jakies przyzwoite leginsy,ktore wygladaja tak wiecie w miare "do ludzi"?:D chyba ze macie moze inne patrnty na wygodne spodnie na brzuch,tez z przyjemnoscia poslucham rad😄
Ja zakupiłam na razie kolarki w new yorkerze (spoko bo nie prześwitują), spódnice z gumka w house i sukienkę w sinsay. Wszystko ze sporym zapasem. Z jednym jeansami mam problem, nie moge wysiedzieć 8 godzin w pracy, zwłaszcza po 14 kiedy brzuch „pęcznieje” 🤣 jak na razie śmigam w dresach. Planuje w następnym miesiącu porobić kilka zakupów na SHEIN, pododawalam kilka rzeczy do koszyka :)
 
Dzień dobry. Nieśmiało się witam. Tydzień temu 2 testy pokazały ciąże. Wg moich wyliczeń dziś 6+1tc, termin wypada w moje urodziny 20.01. W domu mam 8 letniego syna z pierwszej, bezproblemowej ciąży i drugiego, tęczowego synka, który w lipcu skończy 2 lata. Pierwsza wizyta 03.06. jestem po kilku stratach, ciąża na zastrzykach z heparyny.
 
Po wizycie 18.05 okazało się,że to 4t6d pęcherzyk był pusty, kolejne wizyta za tydzień. Oby była tam dzidzia...eh...Szukam pomocy...jak załagodzić niestrawność? Od kilku dni dokucza mi bardzo nieprzyjemny był żołądka,brzucha znacznie nasilający się po jedzeniu...czy ktoś zna jakiś sposób?
Kochana ale nie stresuj się na razie, bo to bardzo wczesna ciąża :) jeszcze jest czas :) myślę, że na następnej wizycie już będziesz wszystko widziała ❤️
na bok brzucha sama szukam rady, więc nie pomogę :(
 
dziewczyny a macie sposób jakiś fajny na pryszcze ? :(
Zalame się, miałam taka śliczna cere po początkowym wysypie a teraz wyglądam znowu koszmarnie… twarz bo twarz ale moje plecy to tragedia 🥺🥺🥺 stosowalyscie może coś co pomogło?
 
dziewczyny a macie sposób jakiś fajny na pryszcze ? :(
Zalame się, miałam taka śliczna cere po początkowym wysypie a teraz wyglądam znowu koszmarnie… twarz bo twarz ale moje plecy to tragedia 🥺🥺🥺 stosowalyscie może coś co pomogło?
Mnie kiedyś wysypało na twarzy, jeszcze przed ciąża, kupiłam w naturze kosmetyki naturalne z firmy Sylveco po 2 dniach ładnie zeszło.
 
dziewczyny a macie sposób jakiś fajny na pryszcze ? :(
Zalame się, miałam taka śliczna cere po początkowym wysypie a teraz wyglądam znowu koszmarnie… twarz bo twarz ale moje plecy to tragedia 🥺🥺🥺 stosowalyscie może coś co pomogło?
moim pierwszym znakiem który zauważyłam i skłonił mnie do zrobienia testu to była ładna cera i coś mi nie pasowało bo zawsze przed okresem nawet makijaz mi nie pomagał bo i tak czułam się brzydka.
Teraz właśnie moje plecy są w jakichs wypryskach i od wczoraj na twarzy też się coś pojawiło i już nie wyglądam tak fajnie jak na samym początku. Nie mam sposobu na to.
 
reklama
Do góry