reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
W poprzedniej ciąży zapomniałam dodać 😅
Wstyd się przyznać ale nie pamiętam kiedy było 💗 w pierwszej ciąży, też w miarę szybko mi się wydaje. Ale teraz idę 5tc to chyba nie ma jeszcze szans, chociaż czytałam ostatnio, że serce zaczyna bić 22 dni po owulacji/zapłodnieniu to sprawdzę czy to prawda 😅
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was też ma tak dużo śluzu? Ja podczas wizyt w toalecie 9 na bieliźnie też zauważyłam dość spore ilości. Raz biały, raz delikatnie żółty.
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was też ma tak dużo śluzu? Ja podczas wizyt w toalecie 9 na bieliźnie też zauważyłam dość spore ilości. Raz biały, raz delikatnie żółty.
ja mam duże duże ilości śluzu Białego. Najwiecej było w 5-6 tygodniu, teraz połowa 8 i jakby jest już mniej.
 
U mnie w 5+6 serduszko już biło wiec myśle ze duża szansa ze u Ciebie tez już będzie :)
Poczytałam dziś trochę i serduszko zaczyna bić najczęściej gdy zarodek ma ok 3mm to jest 5t+5. Jeżeli zarodek ma już 6mm czyli jest 6t+1 a serduszko nie bije to oznacza brak rozwoju.
Oczywiście możliwe jest, że ciąża jest młodsza niż się przyszłej mamie wydawało wtedy brak tętna o niczym złym nie świadczy.
W każdym bądź razie, ja swojej wizyty przekładać nie będę. 😁
 
Dziekuje Ci bardzo :* pierwszy raz ledwo rozowy sluz mialam w sobote wieczorem.. wczoraj cały dzień czyściutko, a dzisiaj rano znowu :/ nie jest to żywa krew na pewno, jedynie sluz podbarwiony krwią, ale dziś mocniej niż w sobote. Jednorazowo, nie było go nawet na wkładce, jedynie na papierze.. ja biorę zastrzyki z prolutexu i dopochwowo cyclogest, ale po kontakcie z ginem kazal tak jak mówisz wziac jeszcze duphaston... vardzo się martwie, bo plamienia nie zwiastuja niczego dobrego :( u Ciebie te plamienia były czym spowodowane? U mnie 5 tydzien
Kochana z synem miałam plamienia od 5tc. Okazało się, że łożysko wytwarza się blisko kanału szyjki. Podobno od tego były te plamienia. Aczkolwiek rozumiem Cię, bo drugą ciążę też straciłam i plamienia kojarzą mi się kiepsko.
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was też ma tak dużo śluzu? Ja podczas wizyt w toalecie 9 na bieliźnie też zauważyłam dość spore ilości. Raz biały, raz delikatnie żółty.
Ja mam ogromne ilości, tez wladnie najczęściej lekko żółty :)
 
Hej dziewczyny, mam nadzieje, ze miałyście piękna majówkę 🌼 Ja powiem Wam, ze chyba zaczynaja mi się mdłości. Od dwóch dni czułam się dziwnie ale zrzucałam to na przebywanie na słońcu, na jazdę samochodem ale trzeci dzień z rzędu mdli mnie po jedzeniu. Zjadam ze smakiem ale potem mam uczucie jakby lekkiej choroby lokomocyjnej 🥴 do tego senność a jeszcze kilka dni temu byłam wulkanem energii. A jak u Was objawy?
Jutro pierwsza wizyta z listy, @Kapozi trzymamy kciuki 💛 PS resztę nowych terminów wizyt wpisze jutro
 
reklama
Hej dziewczyny, mam nadzieje, ze miałyście piękna majówkę 🌼 Ja powiem Wam, ze chyba zaczynaja mi się mdłości. Od dwóch dni czułam się dziwnie ale zrzucałam to na przebywanie na słońcu, na jazdę samochodem ale trzeci dzień z rzędu mdli mnie po jedzeniu. Zjadam ze smakiem ale potem mam uczucie jakby lekkiej choroby lokomocyjnej 🥴 do tego senność a jeszcze kilka dni temu byłam wulkanem energii. A jak u Was objawy?
Jutro pierwsza wizyta z listy, @Kapozi trzymamy kciuki 💛 PS resztę nowych terminów wizyt wpisze jutro
Hej, moja majowka smiesznie - narzeczony prawie że sie wygadal o ciazy rodzinie, ale to prawie prawie, bo zaraz spojrzalam na niego groznie🤣 mam nadzieje,ze sie nikt nie połapał,bo troche za wcześnie 😁

Ja objawow nie mam prawie żadnych, poza takim uczuciem jakby ciezkosci w dole brzucha, takie jakby delikatne wzdecie. Tak tez mialam przy pierwszym synku, wtedy zupelnie nic innego nie mialam.

Mam nadzieje,ze u was wszystko dobrze i jestescie wypoczęte po majowce! :)
 
Do góry