reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Cześć. Też chciałabym dołączyć!
32 lata, pierwsza ciąża (nie licząc biochemicznej). Dziś termin miesiączki i na teście bardzo, bardzo wyraźna kreska. 😁😁 owulacja była 19 kwietnia. To mój pierwszy cykl na metforminie, po roku starań.
Planuje za tydzień sprawdzić przyrost bety, wizytę u gina od dawna mam umówioną na 18 maja, o ile dobrze liczę to będzie 6 tydzień. Nie za wcześnie?
 
Cześć. Też chciałabym dołączyć!
32 lata, pierwsza ciąża (nie licząc biochemicznej). Dziś termin miesiączki i na teście bardzo, bardzo wyraźna kreska. 😁😁 owulacja była 19 kwietnia. To mój pierwszy cykl na metforminie, po roku starań.
Planuje za tydzień sprawdzić przyrost bety, wizytę u gina od dawna mam umówioną na 18 maja, o ile dobrze liczę to będzie 6 tydzień. Nie za wcześnie?
Serduszka może jeszcze nie być, ja idę 5tc sprawdzić czy dobrze się zagnieździło, nie wytrzymam dłużej 😅
 
Cześć. Też chciałabym dołączyć!
32 lata, pierwsza ciąża (nie licząc biochemicznej). Dziś termin miesiączki i na teście bardzo, bardzo wyraźna kreska. 😁😁 owulacja była 19 kwietnia. To mój pierwszy cykl na metforminie, po roku starań.
Planuje za tydzień sprawdzić przyrost bety, wizytę u gina od dawna mam umówioną na 18 maja, o ile dobrze liczę to będzie 6 tydzień. Nie za wcześnie?
U mnie w 5+6 serduszko już biło wiec myśle ze duża szansa ze u Ciebie tez już będzie :)
 
reklama
Do góry