reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
@stella33
Możesz mnie dopisać do listy, wizytę mam 16.05

Ja Wam powiem że od początku mam dziwne, takie silne okresowe bóle brzucha i jelit. Śpię po 4-5 godzin max. Jutro idę na drugi pomiar bety i będę czekać do wizyty u gina z nadzieją że wszystko będzie dobrze.
 
Hej dziewczyny! Gdyby nie bol piersi i brak @ nawet nie wiedzialabym , ze jestem w ciąży. Nie mam totalnie zadnych objawów nic, abi bólu brzucha, ani mdłości, jedynie co, to corki teraz wstają przede mną ja śpię jeszcze 10 min dłużej i budzę się w nocy, bo sni mi sie drugi raz w tym tyg sen, ze widzę na papierze krew podczas wizyty w wc. Tez chwile myslalam nad betą, ale do poniedziałku nie będę już swirować. Z nowych rzeczy, nic mi nie smakuje, wszystko jest jakieś jałowe, ale zrzucam to na alergiczny nieżyt nosa.
Też mam głupie sny, że straciłam to dziecko 🙄

@Kapozi trzymam kciuki za wizytę.
 
Ja znowu mniej spie, rano wstaje i nie mogę zasnąć, w poprzedniej ciąży też tak miałam, i nie chce mi się spać w ogóle 😅 chyba organizm przygotowuje się do nieprzespanych nocy 🙈
 
Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸 Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@Nuskalka - wizyta 6.05
@black_angel - wizyta 9.05
@Olga089 - wizyta 9.05
@ZachwyconaA - wizyta 9.05
@Kamilad - wizyta 10.05
@Madlein - wizyta 10.05
@WIKTORIA93 - wizyta 10.05
@Moniunia199 - wizyta 12.05
@xdorotaa - wizyta 16.05
@Lillyworld - wizyta 16.05
@stella33 - wizyta 18.05
@Olga089 - wizyta 18.05
@Fifonka - wizyta 18.05
@becia.25 - wizyta 20.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
@ZachwyconaA - wizyta 26.05 (NFZ)
@Anastazja34 - wizyta 30.05
 
reklama
Do góry