reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Oj to sporo musisz jeszcze poczekać 😬
spokojnie u mnie 4 maja też był tylko pęcherzyk żółtkowy, 10 maja był już zarodek i serducho 😉 ale powiem Ci cierpliwa jesteś . Ja nie wytrzymałam nawet 7 dni i po 6 poleciałam do lekarza, żeby sprawdzić. I tak w 6 dni poszło 880 zł 🙈
 
reklama
Dziewczyny te które maja już dzieciątko… jak wy teraz funkcjonujecie? Bardziej chodzi mi o noszenie dziecka… mój 14 miesięczniak wazy 10 kg i ograniczam jak tylko mogę ale jednak nie jestem w stanie całkowicie go nie dźwigać… boje sie ze to może jakoś wpłynąć na ciąże…
O to samo chcialam zapytac!:) co mowia lekarze, czy ktos pytal?
 
u mnie zarodek 0,39 mm miał 🙂 ale Ci dobrze jutro wizyta 😍😍 ja muszę czekać jeszcze tyle czasu . I też myślę żeby poszukać jakiegoś lekarza na NFZ i prowadzić ciążę i na NFZ i prywatnie 😉
No najgorsze w ciąży jest to czekanie na kolejne wizyty żeby zobaczyć jak tam bąbel się rozwija 🙈 dlatego fajnie że u mnie tak tydzień po tyg ale potem będzie już dłuższa przerwa 😬 powiedzieliście już komuś o ciąży? My powoli myślimy żeby powiedzieć rodzicom ale to po tej jutrzejszej wizycie, bo cały czas z tyłu głowy mam obawę że jeszcze wiele może się wydarzyć i że to za szybko ... Ale z drugiej strony teściowie są blisko i już coś się domyślają więc dłużej ukrywać się nie da 🙈
 
Dziewczyny te które maja już dzieciątko… jak wy teraz funkcjonujecie? Bardziej chodzi mi o noszenie dziecka… mój 14 miesięczniak wazy 10 kg i ograniczam jak tylko mogę ale jednak nie jestem w stanie całkowicie go nie dźwigać… boje sie ze to może jakoś wpłynąć na ciąże…
U mnie też ciężko, żeby nie dźwigać w ogóle. Chociaż tyle że mój dwulatek jest chudziutki i waży 11kg. Ale są sytuacje, że tylko mama i na rączki.. Albo trzeba go gdzieś podsadzić, zdjąć.
Mam wizytę w środę to zagadnę o to moją ginke, ale spodziewam sie co powie ..
 
No najgorsze w ciąży jest to czekanie na kolejne wizyty żeby zobaczyć jak tam bąbel się rozwija 🙈 dlatego fajnie że u mnie tak tydzień po tyg ale potem będzie już dłuższa przerwa 😬 powiedzieliście już komuś o ciąży? My powoli myślimy żeby powiedzieć rodzicom ale to po tej jutrzejszej wizycie, bo cały czas z tyłu głowy mam obawę że jeszcze wiele może się wydarzyć i że to za szybko ... Ale z drugiej strony teściowie są blisko i już coś się domyślają więc dłużej ukrywać się nie da 🙈
jutro powiem w pracy, a rodzinie powiemy 8 czerwca. Tak ustaliliśmy z mężem 😉 ale jak bym miała wizytę wcześniej powiedziałabym pewnie wcześniej 😉
 
Dziewczyny te które maja już dzieciątko… jak wy teraz funkcjonujecie? Bardziej chodzi mi o noszenie dziecka… mój 14 miesięczniak wazy 10 kg i ograniczam jak tylko mogę ale jednak nie jestem w stanie całkowicie go nie dźwigać… boje sie ze to może jakoś wpłynąć na ciąże…
Tu jest fajnie opisane o noszeniu Link do: Mamaginekolog

Mój 2 latek waży 13.5 kg i czasem się nie da żeby go nie podnieść czy przenieść kawałek, chociaż ja też przez moją przepuklinę pępkową unikam długiego noszenia.
 
jutro powiem w pracy, a rodzinie powiemy 8 czerwca. Tak ustaliliśmy z mężem 😉 ale jak bym miała wizytę wcześniej powiedziałabym pewnie wcześniej 😉
A kiedy planujesz iść na zwolnienie? Bo ja szczerze mówiąc chciałabym iść w miarę szybko, mam daleko do pracy i dużo czasu zajmują mi dojazdy. I też jutro chce w pracy powiedzieć żeby już ich nastawić psychicznie :)
 
Ja planuje iść w czerwcu na zwolnienie zw względu na to ze jestem przedstawicielem i dojazd do 1 punktu zajmuje mi 3.5h a gdzie jeszcze po drodze wizyty… wyjazd o 5 a powrót na 16-17 nie widzi mi się tak pracować długo w ciąży…
 
reklama
Dziewczyny te które maja już dzieciątko… jak wy teraz funkcjonujecie? Bardziej chodzi mi o noszenie dziecka… mój 14 miesięczniak wazy 10 kg i ograniczam jak tylko mogę ale jednak nie jestem w stanie całkowicie go nie dźwigać… boje sie ze to może jakoś wpłynąć na ciąże…
Ja nisze mojego 11kg klocuszksa tak jak nosiłam 😁 + codziennie wózek muszę znosić i małego gdy idziemy na spacer.
Nie ma wyjścia, usypiać w ciagu dnia tez usypiam na rękach.

Dziewczyny mi z objawow ciążowych doszło skrajne wyczerpanie. Jestem tak zmęczona gdy wstaje rano, nie mam siły zajmować się synkiem . Przeraża mnie to, mam nadzieje ze zaraz minie bo ledwo żyje i patrzę na oczy :(
 
Do góry