reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸 Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@xdorotaa - wizyta 16.05
@Lillyworld - wizyta 16.05
@Kamilad - wizyta 16.05
@Olga089 - wizyta 18.05
@Fifonka - wizyta 18.05
@duszyczka - wizyta 18.05
@Nuskalka - wizyta 18.05
@Tynka_toja - wizyta 19.05
@becia.25 - wizyta 20.05
@Czihori - wizyta 21.05
@Invicta - wizyta 24.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
@ZachwyconaA - wizyta 26.05 (NFZ)
@pietraczkaa - wizyta 26.05
@Kapozi - wizyta 28.05 (II)
@Anastazja34 - wizyta 30.05
@stella33 - wizyta 30.05 i 1.06

PRENATALNE ☯️
@Madlein - 24.06
@stella33 28

Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸 Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@xdorotaa - wizyta 16.05
@Lillyworld - wizyta 16.05
@Kamilad - wizyta 16.05
@Moska1 - wizyta 16.05
@Madlein 17.05
@Olga089 - wizyta 18.05
@Fifonka - wizyta 18.05
@duszyczka - wizyta 18.05
@Nuskalka - wizyta 18.05
@Tynka_toja - wizyta 19.05
@Czihori - wizyta 21.05
@Invicta - wizyta 24.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
@ZachwyconaA - wizyta 26.05 (NFZ)
@pietraczkaa - wizyta 26.05
@Madlein - wizyta 26.05
@Kapozi - wizyta 28.05 (II)
@Anastazja34 - wizyta 30.05
@stella33 - wizyta 30.05 i 1.06
@becia.25 - wizyta 3.06

PRENATALNE ☯️
@Madlein - 24.06
@stella33 28.06
Ja mam 20.05🙂
 
reklama
No najgorsze w ciąży jest to czekanie na kolejne wizyty żeby zobaczyć jak tam bąbel się rozwija 🙈 dlatego fajnie że u mnie tak tydzień po tyg ale potem będzie już dłuższa przerwa 😬 powiedzieliście już komuś o ciąży? My powoli myślimy żeby powiedzieć rodzicom ale to po tej jutrzejszej wizycie, bo cały czas z tyłu głowy mam obawę że jeszcze wiele może się wydarzyć i że to za szybko ... Ale z drugiej strony teściowie są blisko i już coś się domyślają więc dłużej ukrywać się nie da 🙈

My w weekend posiedzieliśmy rodzicom jednym i drugim naszemu rodzeństwu i dziadkom męża 😉 początkowo chciałam czekać do USG jak będzie serce ale nie umiałam tego ukrywać dalej. Poza tym to będzie u obu rodzin pierwszy wnuk, pierwszy prawnuk ♥️ wszyscy bardzo się cieszą także mam nadzieję, że będzie nadal wszystko dobrze z ciążą.
 
A kiedy planujesz iść na zwolnienie? Bo ja szczerze mówiąc chciałabym iść w miarę szybko, mam daleko do pracy i dużo czasu zajmują mi dojazdy. I też jutro chce w pracy powiedzieć żeby już ich nastawić psychicznie :)
właśnie ja nie planuje wracać do obecnej pracy po ciąży, bo buduje dom 100km dalej w rodzinnym mieście i tam będę po ciąży czegoś szukać. Zamierzam iść na zwolnienie od następnej wizyty czyli od 8 czerwca 🙈 w pracy o tym, że planuje ciążę wiedzieli jakiś czas już. Jak bym nie zaszła i tak planowałam zmianę pracy. Ogłoszenie o przyjęciu nowej osoby poszło na początku kwietnia powinno zaraz kogoś zatrudnić o ja sobie spokojnie odejdę 😉
 
właśnie ja nie planuje wracać do obecnej pracy po ciąży, bo buduje dom 100km dalej w rodzinnym mieście i tam będę po ciąży czegoś szukać. Zamierzam iść na zwolnienie od następnej wizyty czyli od 8 czerwca 🙈 w pracy o tym, że planuje ciążę wiedzieli jakiś czas już. Jak bym nie zaszła i tak planowałam zmianę pracy. Ogłoszenie o przyjęciu nowej osoby poszło na początku kwietnia powinno zaraz kogoś zatrudnić o ja sobie spokojnie odejdę 😉
No u mnie też wiedzieli ze planujemy niedługo po ślubie i tak zeszło prawie 3 lata bo po drodze jeszcze wykanczalismy dom... Jeszcze przed chwilą bo dosłownie z końcem kwietnia przeszla na zwolnienie koleżanka z pracy w już bardzo zaawansowanej ciąży, która zaliczyła wpadkę. Więc myślę że nie są gotowi na tak szybką stratę kolejnego pracownika ale co zrobić, uprzedzałam 🙈
 
Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸 Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@xdorotaa - wizyta 16.05
@Lillyworld - wizyta 16.05
@Kamilad - wizyta 16.05
@Moska1 - wizyta 16.05
@Magda07 - wizyta 16.05
@Madlein - wizyta 17.05
@Olga089 - wizyta 18.05
@Fifonka - wizyta 18.05
@duszyczka - wizyta 18.05
@Nuskalka - wizyta 18.05
@Tynka_toja - wizyta 19.05
@Czihori - wizyta 21.05
@Invicta - wizyta 24.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
@ZachwyconaA - wizyta 26.05 (NFZ)
@pietraczkaa - wizyta 26.05
@Madlein - wizyta 26.05
@Kapozi - wizyta 28.05 (II)
@Anastazja34 - wizyta 30.05
@stella33 - wizyta 30.05 i 1.06
@Moonstone - wizyta 30.05
@karolcia12689 - wizyta 31.05
@becia.25 - wizyta 3.06

PRENATALNE ☯️
@Madlein - 24.06
@stella33 28.06
Ja mam pierwszą wizytę 30.05 😁
 
właśnie ja nie planuje wracać do obecnej pracy po ciąży, bo buduje dom 100km dalej w rodzinnym mieście i tam będę po ciąży czegoś szukać. Zamierzam iść na zwolnienie od następnej wizyty czyli od 8 czerwca 🙈 w pracy o tym, że planuje ciążę wiedzieli jakiś czas już. Jak bym nie zaszła i tak planowałam zmianę pracy. Ogłoszenie o przyjęciu nowej osoby poszło na początku kwietnia powinno zaraz kogoś zatrudnić o ja sobie spokojnie odejdę 😉
Bardzo uczciwe podejście 😉

Ja prawdopodobnie też pod koniec czerwca początkiem lipca pójdę na zwolnienie. To jeszcze zależy od stanu mojej szyjki, jestem dość świeżo po zabiegu. Mam pracę biurowa i już teraz po długim siedzeniu boli mnie mocno podbrzusze.
 
Jak tam dziewczyny które mają dzisiaj wizytę denerwuje się? Ja mam dopiero na 18.30, zejdę ze stresu do tego czasu
Ja też dzisiaj wizytuje na 13. O dziwo póki co raczej spokój. ;)

@Kamilad
Ja mam nadzieję,że zdrowie i forma pozwoli mi pracować do końca, ale około września zacznę szukać pracownika do pomocy, niestety w mojej branży ciężko o kogoś solidnego na etat, jeśli ktoś jest dobrym specjalista to prowadzi swój gabinet a nie szuka etatu.
 
No u mnie też wiedzieli ze planujemy niedługo po ślubie i tak zeszło prawie 3 lata bo po drodze jeszcze wykanczalismy dom... Jeszcze przed chwilą bo dosłownie z końcem kwietnia przeszla na zwolnienie koleżanka z pracy w już bardzo zaawansowanej ciąży, która zaliczyła wpadkę. Więc myślę że nie są gotowi na tak szybką stratę kolejnego pracownika ale co zrobić, uprzedzałam 🙈
hehe ja też miałam zaraz po ślubie w planach i za chwilę druga rocznica 😉 ja generalnie mam pracę trochę taka dosyć wymagającą. Trochę biuro, trochę laboratorium, trochę teren. Nie chce się zbytnio obciążać zważywszy na stratę 😕
 
Bardzo uczciwe podejście 😉

Ja prawdopodobnie też pod koniec czerwca początkiem lipca pójdę na zwolnienie. To jeszcze zależy od stanu mojej szyjki, jestem dość świeżo po zabiegu. Mam pracę biurowa i już teraz po długim siedzeniu boli mnie mocno podbrzusze.
też uważam, że uczciwie do tego podchodzę. Oczywiście jeżeli trzeba będzie tydzień lub dwa dłużej zostać no ktoś na moje miejsce nie ogarnie jeszcze wszystkiego to zostanę 😉 ale mam nadzieję że nie będzie takiej sytuacji. CV mają. Trzeba zrobić kilka rozmów przyjąć osobę i luzik 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Moja wizyta jutro, przez przyrost bety ciąża przekreślona aczkolwiek nadal dobrze sie czuję, nie mam plamień ani bólów, które nasileniem wskazywalyby mi droge do IP.
Mam delikarne pobolewania podbrzusza, jajników, na wieczór i czasem w poludnie. Piersi jak kamienie, bolą przy każdym dotknięciu, z nowych objawów doszła od 3 dni zgaga z rana, a dzisiaj mam mdłości , nie wymiotuje, ale w połączeniu ze zgagą masakra. Moze tak zaczyna się samoistne poronienie u mnie, nie wiem. Strasznie szkoda, ze tak wyszło. Jutrzejsza wizyta wskaze mi wreszcie kierunek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry