reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Witaj :) ja w tym roku też kończę 29 lat i też będę miała pierwsze dzieciątko 😍 rowniez jestem na grudniowach bo tak jak Ty wg OM termin mam na koniec grudnia a wg USG 2 stycznia ❤️ biorę Acard, heparynę i luteinę 😂 za dużo tych podobieństw 😂
Ja też w tym roku kończę 29, też oczekuje na pierwsze dziecko. Termin z Om 30 grudnia, ale z owulacji 1 stycznia. Też biorę acard, heparyne i luteinę 🙈🙈 i też mam imię na K xd
 
Ja też w tym roku kończę 29, też oczekuje na pierwsze dziecko. Termin z Om 30 grudnia, ale z owulacji 1 stycznia. Też biorę acard, heparyne i luteinę 🙈🙈 i też mam imię na K xd
Haha no to ładnie się złożyło 😃 Ty już po pierwszym USG czy jeszcze przed?
 
I z tego co kojarzę chyba też byłaś na kwietniowych kreseczkach?;> Na jakim etapie jesteś? Miałaś już pierwsze USG, było serduszko?:)
zgadza się zawitałam chwilę na staraczkach, które właściwie czytam cały czas i na kwietniowych kreseczkach. Byłam na wizycie 04.05 był tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte, natomiast na wizycie 10.05.2022 był zarodek i serduszko, ginka wyznaczyła termin na 02.01., oraz powiedziała że w dług USG jestem w 6+1 🙂 kolejna wizyta dopiero 8 czerwca i miedzy 15 a 30 czerwca mam się umówić na prenatalne 🙂
 
Dziewczyny te które maja już dzieciątko… jak wy teraz funkcjonujecie? Bardziej chodzi mi o noszenie dziecka… mój 14 miesięczniak wazy 10 kg i ograniczam jak tylko mogę ale jednak nie jestem w stanie całkowicie go nie dźwigać… boje sie ze to może jakoś wpłynąć na ciąże…
 
zgadza się zawitałam chwilę na staraczkach, które właściwie czytam cały czas i na kwietniowych kreseczkach. Byłam na wizycie 04.05 był tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte, natomiast na wizycie 10.05.2022 był zarodek i serduszko, ginka wyznaczyła termin na 02.01., oraz powiedziała że w dług USG jestem w 6+1 🙂 kolejna wizyta dopiero 8 czerwca i miedzy 15 a 30 czerwca mam się umówić na prenatalne 🙂
😱😱😱 Ja też byłam na wizycie 10.05. i również wyszło wtedy 6+1 i właśnie ten termin na 2 stycznia 😂 było serduszko i zarodek miał 0,41mm. Jak tak dalej pójdzie wylądujemy razem na porodówce 😂
Ja mam kolejną wizytę jutro, ale to zupełnie przypadkiem u gina na NFZ, czekałam na nią 2 miechy i zupełnie się nie spodziewałam że pójdę tam z ciąża 🙈 ale liczę po cichu na skierowanie na badania i przy okazji podejrzymy co tam u fasolki.
 
reklama
😱😱😱 Ja też byłam na wizycie 10.05. i również wyszło wtedy 6+1 i właśnie ten termin na 2 stycznia 😂 było serduszko i zarodek miał 0,41mm. Jak tak dalej pójdzie wylądujemy razem na porodówce 😂
Ja mam kolejną wizytę jutro, ale to zupełnie przypadkiem u gina na NFZ, czekałam na nią 2 miechy i zupełnie się nie spodziewałam że pójdę tam z ciąża 🙈 ale liczę po cichu na skierowanie na badania i przy okazji podejrzymy co tam u fasolki.
u mnie zarodek 0,39 mm miał 🙂 ale Ci dobrze jutro wizyta 😍😍 ja muszę czekać jeszcze tyle czasu . I też myślę żeby poszukać jakiegoś lekarza na NFZ i prowadzić ciążę i na NFZ i prywatnie 😉
 
Do góry