reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzisiaj slabo mi bylo znowu, zawsze jak robie obiad to mi sie strasznie slabo robi zwlaszcza w momencie w ktorym cos smarze, kiedy nie moge polozyc sie lub usiasc z glowa w dol. Cos okropnego zdarza mi sie 3-4 razy tygodniowo, ale to chyba przez upaly i jak gotuje to jeszcze goracej jest :crazy:
 
reklama
Marcepanek- jeszcze Cię męczą mdłości? Oby jak najkrócej.
Ja też zazwyczaj oddzwaniam, ale sama mam często wyciszony i nie słyszę jak gdzieś zostawię. Taki nawyk, jak Młoda była niemowalkiem, by mi jej telefon przypadkiem nie obudził :p

xkarola- krwotoki w ciąży się zdarzają- organizm osłabiony

Sierpniowa- jakoś sobie radzimy z upałami. Najgorzej w sypialni, bo na poddaszu, obok balkonu, który mamy pod szkłem- sauna normalnie. Ale wiatrak chodzi i jest lepiej, chociaż wczoraj 28 st miałam. W salonie mam przyjemniej, 25
Wczoraj pół dnia na działce siedziałam i chłodziłam się chwilami w basenie. Dzisiaj już wiaterek i dzień przyjemniejszy
No to świetnie, a na płeć jeszcze przyjdzie czas :p

Juti- ale super. I świetnie, ze wyniki dobre :)

green- hahaha dobre. A ja jestem ciekawa gdzie mój termometr do wody się zapodział.

mysiaka- podziwiam, jak Ty dajesz radę?

Angelika- u Was to w ogóle upały. Mi na szczęście dzisiaj mąż obiad robił

Poprawiłam sobie humor zakupami :) Pojechaliśmy do Poznania, niby nic sobie nie kupiłam, a jak na koniec weszłam do jeszcze jednego sklepu tak z pełną siatą wyszłam :p Kupiłam m.in. dresy (a mówiłam że nie kupię :p) i szorty na gumce, bo jednak lato jeszcze trochę potrwa :)
 
Hej wszystkim długo mnie nie było coś mi szwankował net i nie mogłam nic odpisać widzę że już za wami badania prenatalne ja mam 20 lipca usg plus krew z ręki.Gin mówiła mi że to ważne badanie jest jak byłam w ciąży z młodym to nie pobierali mi tej krwi...u nas upały na maksa tak jak u was pozdrawiam wszystkich.
 
Hej ja juz po porannych zrzutach, jem sniadanie i lece do miasta ;-)
Co do krwotokow, krwawien ja mam czesto lekkie z nosa, a teraz doszly tez dziasla ;-/
Milego dnia grubaski ;-) !
 
U mnie znów gorąco. Mały od 2:00 jęczał i tak do 5:00. Rano wstał z katarem i kaszlem. Mnie nadal dusi niemiłosiernie. Czekam na ochłodzenie jak na zbawienie.
 
My na 18 mamy badania i cos slabo spalismy, chyba troche mamy stresa :D

Wczoraj mialam katastrofe zywieniowa, jadlam wszystko... a powiem ze brzuch rosnie i rosnie. Dzis juz do pracy mam zdrowy prowiant bo jak tak dalej pojdzie to przytyje 20 kg i maz wezmie ze mna rozwod :D
 
Mysiaka92, masz partnera, rodzine zeby Cie wspierali? Umowa zlecenie to zło, ja pare miesiecy temu wywalczylam z szefem umowe o prace na rok
 
reklama
Simka- jakos daje rade, chowam sie w cieniu.

Innabajka- staram sobie wmowic ze ciaza to nie choroba a jak wracam do domu to sie poprostu klade badz pisze moja glupia prace inzynierska. Mam, narzeczony juz sie na mnie denerwuje ze do pracy jeszcze chodze codziennie i w weekendy, kaze mi juz sie zwolnic, ale nie lubie byc uzalezniona finansowo od kogos. Ja u siebie niestety nie wywalcze bo moj szef to totalny palant
 
Do góry