reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja miałam na 2 tyg temu na glukozę 3 badania: przed podaniem glukozy, na czczo, po 1 godzinie od wypicia glukozy i po 2 godzinach od wypicia. Ale najgorsze bylo, że trzeba siedzieć w poczekalni, bo można zasłabnąć i nie może byc wysiłku fizycznego i nic w tym czasie ani pić ani jeść -nawet wody
 
Ciekawe kiedy mnie na glukoze wyśle... Mam dziś dentyste a w związku z tym małego stresa. I w ogóle jakiś dzisiaj słaby dzień bo nic mi się robić nie chce. Dziecko śpi, ja serial obejrzałam i trole :D
 
Paulettah jak nikt sie nie zgłosi wyslij mi reszte:)

Słuszna uwaga z kotami - niezle musiałam marudzić ze pamietasz hahaahaha
 
Paulettah jak nikt sie nie zgłosi wyslij mi reszte:)

Słuszna uwaga z kotami - niezle musiałam marudzić ze pamietasz hahaahaha

Haha zapamiętałam ze względu na pranie ciuchów córy męża :D bo to znaczy ze naprawdę mocna alergia ale spoko mój kumpel kiedyś wpadł na piwo i po pół godzinie spuchł tak strasznie nie wiedział ze ma alergie wiec rozumiem to :) mi od psów szorstkowłosych wychodzi wysypka :D
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie !
Jak sie nazywa po polsku ryba ktores wyglada nak losos sle łososiem nie jestvZ jest droższa ?? :D
Bo u nas wszedzie piszą ze jej nie mozna jesc w ciazy ale pisałam do położnej i ona mowi ze mozna po naszemu to ørret jak sie domyślcie mówimy z mezem oreta ale nie ma takiej w Polsce ... Aneccia? Moze ty pomożesz ??
Słownik bzdury pokazuje...

Tak wyglada :
ImageUploadedByForum BabyBoom1441875422.752982.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1441875431.718662.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441875422.752982.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441875422.752982.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 67
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441875431.718662.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441875431.718662.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 63
Do góry