reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1432108528.011960.jpg

Wlasnie wyjechały z pieca bułeczki czekoladowe :) hahah i tak beda stac i pachnieć kilka godzin az ostygną i je spakują ... Juz dawno sie nauczyłam nie ruszać ani na sekundę :D bo oczywiscie mozna sobie zjesc taka gorąca bułeczkę z czekolada ....
Ale zasada jest jedna - w pracy jem tylko to co przyniosłam bo inaczej po roku to bym sie wytaczala:D
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432108528.011960.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432108528.011960.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 48
Witam :):)

pruska - jak dzisiaj byłąs na becie to jeszcze raz lec w piatek sprawdzić przyrost :) moja ginka tez nie kaze bety robić, taze tez nie robiłam :)

Emenems- mysle ze nie zaszkodzi usg co tydzień :) jak nie mozesz wytrzymać to jedz, a jak wytrzymasz, to czekaj do 29 :):) Jaakie buły :D ja już bym jadła :p :) ale ja to ogolnie lubie jesc :D Chociaz wczoraj to przesadziłam :D całą noc marynowała mi się golona, na dzisiaj upeke mężowi :p chociaz ja jej jes nie bede, bo jakos mnie tak.. bleh.. odrzuca :D ale wczoraj na kolacje zrobiłam jeszcze pizze :D mm i sosik czosnkowy :D nawet moj niejadek pałaszował :)
 
Hahahahah ostro :D

A wiesz, nie same bułki sa najgorsze , najgorsze jest jak sie pakuje bułki i zostaje na blaszce przypieczona czekolada .... Duzo przypieczonej czekolady hahaha

Na szczecie ja tylko czasami z doskoku jak nie mam co robic w biurze ide pakowac z nudow :D

Ja to mam sklonowane posiłki- rano kawa+odzywka białkowa+ olej kokosowy ( razem )

W pracy o 9.30 dwa jajka gotowane ze szpinakiem i jakims warzywem typu ogórek rzodkiewka itp potem po 12 w pracy kawałek piersi(80/100 gram) z groszkiem( ja lubie tylko groszek ... Czasmi z brokułami) potem w domu pieczone bataty z miesem ( zalezy co jest, ale jakies mieso pieczone) z warzywami oczywiscie i potem owoce z maślanka owocowa( dorzuciłam na potrzeby ciazy raz dziennie ) i na noc twarog z warzywami slbo kanapka z twarogiem i dzemem bezcukrowym

I tak codzinnie :D raz w tygodniu jem kawałek ciasta slbo pizzy :)

Kawe tylko bezkofeinowa i inkę teraz, no i wode z cytryna

ImageUploadedByForum BabyBoom1432109418.834787.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1432109438.819709.jpg

To moje przykładowe obiady - a macie jakies wskazówki ciążowe ?? Bo wiem ze jem za mało ziaren ale ja wogole ich nie jem i czasmi na sile jem bułkę z twarogiem pełnoziarnista .... A tak to mam problem z tym bo nie wiem jak i kiedy
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432109418.834787.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432109418.834787.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 57
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432109438.819709.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432109438.819709.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 62
Hej dziewczyny. Odnośnie usg to ja mam ponowna wizytę u gin za tydzień i znowu mi zrobi usg, wiec to chyba nie takie szkodliwe ma tym etapie.
Poza tym czuje się strasznie. Mam taka migrenę ze z łóżka nie mogę wstać. W nocy z bólu się budziłam i czekałam do 6 rano żeby moc iść do apteki ale obie w pobliżu były zamknięte. Teraz leżę i głowa nie ruszam. Coś strasznego. Co mogę zrobić? Pewnie nic!:(
 
Hej dziewczyny. Odnośnie usg to ja mam ponowna wizytę u gin za tydzień i znowu mi zrobi usg, wiec to chyba nie takie szkodliwe ma tym etapie.
Poza tym czuje się strasznie. Mam taka migrenę ze z łóżka nie mogę wstać. W nocy z bólu się budziłam i czekałam do 6 rano żeby moc iść do apteki ale obie w pobliżu były zamknięte. Teraz leżę i głowa nie ruszam. Coś strasznego. Co mogę zrobić? Pewnie nic!:(

Mi pomagaja zimne oklady. Szczegolnie pare kostek lodu lub jakies mrozonki polozone stylu glowy tak na laczeniu z szyja tam gdzie jest takie zaglebienie.
 
emenems- aaa to ta czekolada cie kusi :D :) a obiadki.. noo jadłabym :) musze poszukac jakichs fajnych przepisów na warzywka, mam na nie ochote :) tak zafunduje dzisiaj chłopakom warzywka do golonki :D a sobie same warzywka :p

joa.le współczuję bólu, mnie tez raz w ciazy złapało.. wzięłam apap - niewiele to pomogło, ale zawsze coś.
 
reklama
No ja nic nie biore - dzis stwierdziłam ze kazdy dzien to jak kac polaczony z napięciem przedemiesiackowym - tak to ja czuje, lekko mdli lekko kreci w głowie troche boli i wszyscy wkurzaja...
 
Do góry