reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamusie gotują, szydełkują...

Ale żyję według zasady CHCIEĆ ZNACZY MÓC :)
I ja się z tym jak najbardziej zgadzam, tylko jedna zasada musi być spełniona: ręce muszą słuchać głowy :-D
U mnie spełnienia powyższego warunku brak, wszystko jakieś krzywe i w ogóle dziwne wychodzi - jedyne, co potrafię - i obecnie produkuję - to sporządzić na drutach kocyk (bo podobnie do szalika i nie musi być super równo) :-D
A jak sobie przypomnę, jak w szkole kazali mi wyhaftować serwetkę haftem Richelieu - to muszę się iść położyć, bo zaraz boli mnie głowa ;-)
 
reklama
martusia czyżbyś miała takie zdolności kulinarne? Ja powiem szczerze, że nie potrafię ciasta upiec a co dopiero torta:)
 
Ribi-lubię torty....a tutaj jest mnóstwo pomyslów.Nawet jak nie mam czasu,to kupuję gotowy blat biszkoptowy i krem i czymś przyozdobic...można sobie pomóc jak akurat weny brak.
zygzak :: zdjcie tortu w Galerii tortownia.pl :: dekoracje cukiernicze na Twj tort, ciasto i nie tylko...
a to jeden z tortów które można zobaczyć w tej galerii.
Przymierzam się do zrobienia takiego ,bo zygzak to michaśka ulubieniec:)
a tu tort na Chrzest Św:
http://www.tortownia.pl/galeria.php?id=46487&nr=17&str=1&gszukaj=1&kat=14#gal
 
Ostatnia edycja:
dla mnie mistrzynią ozdabiania jest ta pani Bakerlady: marzec 2009 Koniecznie zobaczcie jej pierniki - dzieła sztuki. Ja też piekę dla całej rodziny, ale misterność to nie w moim świecie :( Szczytem mojej sztuki dekoratorskiej jest robienie czekoladowych listków :) Ale stronkę którą poleciła Martusia zachowam sobie - Ania zażyczyła sobie taką księżniczkę :) A ja lubię takie wyzwania :)
 
Ostatnia edycja:
Ja w temacie gotowania jestem totalnym beztalenciem. Za to lubię jeść :-).
Tort robiłam raz na trzecie urodziny Filipka, wyszło mi coś takiego: :sorry2::sorry2::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
martusia kłaniam Ci się królowo Elżbieto. :-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

dzięki dziewczyny za miłe słowa :-)

damqelle cudeńko Ci wyszło. :-)
 
Do góry