reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Moje porządki jeszcze nie wszystko. Jeszcze wieszak został😝 zastanawiam się nad kupnem manekina😃
Witam, odzywam się po ponad 3 latach nie udanej walki o dzieciątko 🙄 udzielałam się tutaj z ponad 2 lata temu ale coś we mnie pękło i ucichłam ☹️ ale od czasu do czasu zdarzy mi się was podczytac przede wszystkim sprawdzić czy z czasów kiedy ja zaczęłam się starać czy dziewczynom już się udało… u nas wyniki w normie wszystkie moje hormony i nie tylko ;) męża nasienie tez, owulacje książkowe ale dziecka wciąż brak 😩 co prawda nie robiłam jeszcze drożności, te badanie bd miała w marcu… i jeśli do lata bd cisza to podejmiemy kroki do procedury in vitro. Dla przypomnienia ja mam 31 lat mój mąż 36 i staramy się o pierwsze dziecko. Zaczynam odnosząc się do twojego postu bo chyba nic mnie tak nie irytuje jak tanie repliki pięknych oryginalnych torebek 🙈 uważam, ze jest tyle godnych uwagi torebek, które są równie ładne, ze nie musimy szpecić się „oszukanym” dodatkiem. Proszę nie potraktuj tego jako hejt a grzeczną uwagę 😊 pozdrawiam
 
reklama
Do góry