reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
To może wystarczy go wyrmtrymowac ?
Trymowanie to jest usuwanie martwych wlosow tak całkowicie.
Może spróbuj tego ?
To mamy właśnie w tej pielęgnacji i jest spokój z tydzień i później powraca z podwójną siłą 😢
IMG_8802.jpeg
Tak wygląda jakoś po 2 tygodniach, ja nie wiem czy mu ta sierść się nie kończy 🙄
 
Ja bym mimo to spróbowała i brała nic nie tracisz ;) Ja też mam bardzo niskie amh i lekarz zalecał właśnie koenzym Q10 na poprawę jakości, gdyż przy małej ilości może mieć ona spore znaczenie.
Oczywiście tak jak Wrobelmm pisała, jeżeli jesteś pod opieką immunologa to najlepiej bym go zapytała czy nie widzi przeciwwskazań.
 
U mnie podobnie, wczoraj badałam wynik 0, 85.
Mój lekarz kazał mi brac od 400mg q10 w dawkach podzielonych plus tenfertil ona 2x2. Ja biorę ten q10 już od jakiegoś czasu.
A Ty jakie masz zalecenia ?
Nie mam żadnych zaleceń. Podchodzimy tak jak jest bo już za parę dni zaczynam stymulacje więc i tak to pewnie nic nie zmieni. Teraz będę miała wizytę w 6 DC już.
 
reklama
Nie mam żadnych zaleceń. Podchodzimy tak jak jest bo już za parę dni zaczynam stymulacje więc i tak to pewnie nic nie zmieni. Teraz będę miała wizytę w 6 DC już.
No twój wynik też nie jest najgorszy, oczywiście nie mówię, że jest super, ale ja bym się aż tak nie załamywała. Znam kilka dziewczyn którym udało się z o wiele niższym ;) ja mam 0,53 i nie ma mowy, że się nie uda 😄
 
Do góry