reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

Czasami przydałoby się być analfabetą 🙈. Każdy organizm jest inny i nie zawsze wysokie przyrosty oznaczają coś złego 🙂 Może Twój organizm tak bardzo chcę utrzymać tego malucha, że trochę mu się zwarły styki i poszalał z progesteronem 🙈 może naprawdę będą dwa maluszki i produkuje jak szalony, żeby ogarnąć sytuację 🙂. A może zwyczajnie za chwilę zacznie się regulować, poziom trochę spadnie i wszystko będzie a pięknej normie 🙂. Wiem, że cholernie ciężko w to uwierzyć ale piękne zakończenia też istnieją i pamiętaj o tym każdego dnia 🙂 uwierz w siebie, uwierz w tego maluszka/maluszki 🙂. Ja nie zapomnę ile razy wisiałam nad toaletą z mdłościami, płakałam i tylko błagałam malucha "ja wszystko wytrzymam, tylko ze mną zostań" 🙂. Czeka Cię potężna karuzela emocji przez kolejne 9miesiecy 😁 zaznaczam 9!!! No może 8 jak będą dwa maluszki 😂. Ja bardzo w Was wierzę ! Dasz radę 🙂 i maleństwa też!
Nie wiem co powiedzieć ....tak pięknie to napisałaś. Dziękuję 🥹🥹🥹❤️
 
reklama
Ja na tą betę nie wiem kiedy iść. Czekam do 10 jak będę dzwoniła do lekarza, bo być może ona mi wyznaczy kiedy (ostatnio tak było). A ja mam problem z pobieraniem krwi tj mam liche żyły. I trochę robię to dla ochrony własnej głowy, że chce to zrobić racjonalnie żeby nie kłuć sie 10 razy. A dwa żeby się nie nakręcać przyrostami w razie czego.
W ogóle ja sobie trochę nie uświadamiam, że to się dzieje. Chyba dlatego nie panikuje 😅
 
reklama
Do góry